Sierpc

Sierpc jest położony w zachodniej części województwa mazowieckiego, 125 km od Warszawy, na skrzyżowaniu dróg krajowych Warszawa - Toruń i Łódź - Olsztyn. Miasto leży w dolinie rzeki Sierpienicy, blisko jej ujścia do Skrwy.

Zabytki w Sierpcu

W Sierpcu można podziwiać zabytkowy układ urbanistyczny z dwoma placami głównymi (Stary i Nowy Rynek) oraz kamieniczkami z XVIII i XIX wieku. Jeżeli chodzi o zabytki to warto jeszcze odwiedzić Ratusz, kościół Św. Wita i zespół klasztorny Benedyktynek z kościołem Wniebowzięcia NMP.

Skansen w Sierpcu

W ostatnich czasach najpopularniejsze i najbardziej atrakcyjne staje się Muzeum Wsi Mazowieckiej. Jest to sporych rozmiarów skansen, mieszczący się kilka kilometrów za miastem. Organizowane są w nim bardzo interesujące imprezy plenerowe dotyczące tradycji ludowej oraz życia codziennego okolicznych mieszkańców na przełomie XIX i XX wieku.

Wywóz odpadów pobudowlanych w Sierpcu

Mamy firmę, która działa na terenie całej Polski. Pomagamy naszym klientom pozbyć się rożnego rodzaju śmieci Sierpc. Mamy kontenery na śmieci Sierpc w bardzo różnych rozmiarach. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wynajmujemy kontenery na śmieci Sierpc w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Bez problemu, w kilku prostym krokach można je zamówić i opłacić przez internet. Specjalizujemy się w wywozie odpadów pobudowlanych i poremontowych, w tym gruzu Sierpc. Mamy kontenery na gruz Sierpc czysty i zmieszany. Do tego pierwszego kontenera na gruz Sierpc można wrzucać na przykład takie odpady jak: gruz ceglany i betonowy, zmieszany gruz betonowy z ceglanym i małą zawartością ceramiki (np. glazura, kafle).

do góry