Pruszków

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Pruszkowie - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

wywóz gruzu pruszków

 

Pruszków to największe miasto warszawskiego pasma zachodniego. Obecnie posiada mniej więcej 60 000 mieszkańców. W samym powiecie pruszkowskim mieszka prawie 150 000 osób.

Jakie zabytki warto zobaczyć w Pruszkowie?

Pałac Teichfeldów został wybudowany dla właściciela fabryki fajansu Jakuba Teichfelda w końcu XIX w. Ostatecznie ukończono go w 1907 roku. Charakteryzuje się neorenesansową stylistyką. Jest to ostatni zachowany obiekt z dawnego zespołu fabrycznego. Niestety pałac jest obecnie w rękach prywatnych. Niszczeje i wymaga gruntownego remontu. Kolejną atrakcją jest zespół pałacowo-parkowy Potulickich. Jest złożony z klasycystycznego pałacyku, zabudowań oficyny dworskiej, wozowni, oranżerii oraz lodowni. Wcześniej w tym miejscu był dwór dla dr Józefa Czekierskiego oraz jego żony Ludwiki Mielewskiej. Gruntowny remont w latach70. XIX w. z inicjatywy Józefa Epsteina.

Od 1893 roku należy do Jadwigi z Wołowskich Potulickiej i hr. Antoniego Potulickiego. Zespół pałacowo-parkowy jest najstarszym elementem przestrzennym dzisiejszego Pruszkowa. Obecnie znajdują się w nim obiekty użyteczności publicznej, takie, jak: Urząd Stanu Cywilnego i Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego.

Kontenery na gruz Pruszków - gdzie działamy?

W naszej ofercie mamy wywóz odpadów oraz wynajem kontenerów. Pruszków oferuje tę usługę w bardzo szybkim tempie. Przez Internet wybierasz czas i miejsce jej realizacji. Kontener na gruz można wynająć maksymalnie na 5 dni. Odbieramy również odpady budowlane i poremontowe. Zajmujemy się utylizacją. 

Skorzystaj z usługi, jaką jest wywóz śmieci Pruszków.

 

do góry