Otwock

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych orazu gruzu w Otwocku - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Otwock był kiedyś modnym letniskiem. Bywał w nim nawet Piłsudski. Dziś to przede wszystkim cel wyjazdów poza Warszawę. Jest to bardzo ciekawe miasto, które warto poznać bliżej.

Jakie atrakcje można spotkać w Otwocku?

Otwock jest położony na południowy wschód od Warszawy. Dzieli go od niej jakieś dwadzieścia kilometrów. Początkowo Otwock był miejscowością uzdrowiskową. Wyróżniał się klimatem sosnowym, łagodną aurą, położeniem na rzeką Świder. W sanatorium leczono miedzy innymi choroby płuc. Niestety w 1967 roku Otwock przestał być uzdrowiskiem. Brak przemysłu i duża ilość lasów sprawia, że Otwock przez większość osób nadal postrzegany jest jako miejscowość uzdrowiskowa. Jednak warto przyjechać tutaj przede wszystkim dla bardzo ciekawych zabytków. W Otwocku jest kilkaset świdermajerów, czyli domów i willi w stylu nadświdrzańskim. W czasach największej świetności było ich nawet kilka razy więcej. Część z nich spłonęła, część rozebrano. Jednak część z tych budynków trafiła w prywatne ręce. Nowi właściciele na szczęście odnowili je z własnych środków. Teraz mają piękne kolory i przypominają, jak kiedyś wyglądało letnisko w Otwocku. Wille trochę przypominają alpejskie pensjonaty, a trochę rosyjskie dacze.

Otwock- możesz u nas zamówić kontener na śmieci

Interesuje Cię wywóz śmieci lub wywóz odpadów? My się tym zajmiemy. Prowadzimy ekologiczną i zgodną z prawem utylizację śmieci. Działamy błyskawicznie i dbamy o jak najwyższy komfort naszych klientów. Zapewniamy, że przywieziemy do Ciebie kontener na śmieci w wyznaczonym terminie. Możesz na nas polegać.

do góry