Ostrołęka

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Ostrołęce - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

wywóz gruzu ostrołęka

 

Ostrołęka to miasto na prawach powiatu w województwie mazowieckim. Jest położone nad rzeką Narwią. Stanowi siedzibę powiatu ostrołęckiego. Jest ośrodkiem folkloru kurpiowskiego.

Co warto zobaczyć w Ostrołęce?

Ostrołęka jest ośrodkiem usług, przemysłu energetycznego, budowlanego, celulozowo-papierniczego oraz spożywczego. Pierwszym zabytkiem jest Ratusz Miejski. Obecnie jest siedzibą władz miejskich. Został wybudowany w latach dwudziestych XIX wieku. Ostatni raz był przebudowywany w 1997 roku. Ma styl klasycystycznym. Kolejny zabytek to Muzeum Kultury Kurpiowskiej w budynku z 1928 roku. Dawniej była tutaj poczta. Od 1975 roku muzeum gromadzi i udostępnia dobra kultury, wystawiennictwa, edukacji, badań naukowych oraz wydawnictw popularnonaukowych. Stałe wystawy są związane z historią ziemi ostrołęckiej.

Warto odwiedzić również Galerię Ostrołęka. To placówka samorządowa działająca od 1988 roku. Aktualnie w ramach Ostrołęckiego Centrum Kultury. Zajmuje się działalnością edukacyjną, oświatową, kulturalną oraz społeczną. Organizuje koncerty muzyki klasycznej i jazzowej. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dorosłych dotyczące malarstwa, rysunku, grafiki oraz innych technik plastycznych.

Wywóz śmieci w Ostrołęce

Zajmujemy się wynajmem kontenerów na gruz w Ostrołęce. Możesz je szybko u nas zamówić przez internet. Odbieramy również gruz czysty i zmieszany. Zajmujemy się również ekologiczną utylizacją śmieci. Działamy na terenie całej Polski. Oferujemy bardzo duży wybór kontenerów na odpady.

do góry