Chełmno

Chełmno jest zabytkowym i bardzo ciekawym miasteczkiem położonym w województwie kujawsko-pomorskim, przy trasie numer 1, między Toruniem a Grudziądzem, na prawym brzegu Wisły.

Chełmno- kojarzy się nie tylko z Krzyżakami

W Chełmnie można spotkać wiele interesujących budowli sakralnych oraz świeckich, które powstały jeszcze za czasów Krzyżackich. Jeżeli obejrzy się Chełmno z wieży kościoła farnego, to można mieć wrażenie, że w tym mieście znajdują się praktycznie same kościoły. Najważniejszy jest kościół farny, czyli Najświętszej Matki Panny, ale warte zainteresowania są również kościół Św. Jakuba Starszego i kościół Św. Ducha. Budynki w Chełmnie są zbudowane przede wszystkim z czerwonej cegły.

Może się to podobać albo nie, ale jest to cecha charakterystyczna całego województwa kujawsko-pomorskiego. Na Rynku po prostu trzeba zobaczyć Ratusz w Chełmnie. Ta miejscowość nazywana jest również Miastem Zakochanych. Skąd się to wzięło? Pewnie stąd, że znajduje się tutaj Ławeczka Zakochanych w niewielkiej odległości od głównego deptaka.

Jak działamy w Chełmnie?

Jesteśmy firmą, która zajmuje się wywozem śmieci. Odbierzemy od Ciebie naprawdę bardzo wiele rodzajów odpadów, w tym również gruz. Wyróżniamy się tym, że kontener na gruz od nas można wynająć przez internet. Wystarczy wypełnić stosowny formularz i wnieść wymaganą opłatę. Nic prostszego. W razie problemów z zamówieniem kontenera na odpady zawsze możesz się z nami skontaktować. Odbieramy między innymi papę, zmieszany gruz albo odpady pobudowlane.

do góry