Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Grudziądz

Grudziądz to bardzo interesujące miasto, leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Znajduje się nad prawym brzegiem Wisły, który stanowi wschodnią granicę Ziemi Chełmińskiej.

Początki Grudziądza

Grudziądz stanowił ważny ośrodek handlu zbożem. Do dziś można podziwiać zespół spichrzów, które rozciągają się wzdłuż, chętnie odwiedzanych przez turystów Błoni Nadwiślańskich. Ta charakterystyczna panorama Grudziądza tworzona jest też przez Bramę Wodną i wieże kościoła farnego. Jak atrakcje warto zobaczyć w tym mieście? Ważnym miejscem dla turystów jest przede wszystkim Wielkie Jezioro Rudnickie. Znajdują się tutaj ośrodki żeglarskie, wioślarskie oraz wypożyczalnie sprzętu.

To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy lubią pływać. Również dla dzieci. W dodatku przez Grudziądz biegnie 14 pieszych szlaków turystycznych (4 oznakowane), 2 szlaki wodne (na Wiśle i Osie) i 2 międzynarodowe drogi rowerowe. Na pewno nikt, kto lubi aktywny wypoczynek, nie będzie się tutaj nudził. Jeżeli chcesz zwiedzić jak najwięcej zabytków, to proponujemy Ci wybranie się jeszcze do Torunia albo do Chełmna, które są naprawdę niedaleko.

Wywóz odpadów w Grudziądzu

Wykonanie każdego większego remontu, w szczególności takiego, przy którym trzeba wyburzyć ścianę, wiąże się z dużą ilością odpadów pobudowlanych. Ich samodzielne wywiezienie i oddanie do utylizacji jest dla wielu ludzi problemem. Wychodząc tym potrzebom naprzeciw, stworzyliśmy firmę wynajmującą w Grudziądzu kontenery na gruz i inne odpady pobudowlane. Działamy w zgodzie z wymogami ekologii. Środowisko naturalne jest dla nas ważne.

do góry