Toruń

Toruń to miasto w którym dbamy o wywóz!

Toruń to miasto położone nad Wisłą i Drwęcą w województwie kujawsko-pomorskim. Jest siedzibą marszałka województwa kujawsko-pomorskiego, organów samorządu województwa, czyli Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego Sejmiku Wojewódzkiego jednostek wojewódzkich im podporządkowanych, a także siedzibą starosty powiatu toruńskiego. Jest stolicą diecezji toruńskiej. To jedno z najstarszych miast w Polsce. Prawa miejskie otrzymało w 1233 roku. Jest dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, naukowym, akademickim i turystycznym oraz węzłem drogowym i kolejowym.

Wywóz gruzu i innych odpadów na terenie Torunia


W Toruniu prowadzimy działalność związaną z wywozem śmieci. Wywozimy głównie czysty gruz oraz elementy wielkogabarytowe. Pomożemy Ci na przykład w wywozie mebli. Wiemy, jak trudno je samodzielnie przewieźć, bo są ciężkie i zajmują wiele miejsca. W katalogu odpadów meble występują pod kodem 20 03 07 jako odpady wielkogabarytowe. Odpadami wielkogabarytowymi nie są różnego rodzaju urządzenia, na przykład pralki, chłodziarki czy umywalki. Natomiast w ramach naszej usługi w Toruniu możesz wywieźć stoły, krzesła, fotele, szafy, szafki, kredensy lub meblościanki. Do wywozu mebli możesz zamówić mały lub duży kontener, zależnie od tego, jak duże i w jakich ilościach masz meble.

Jak zamówić wywóz gruzu w Toruniu?


Kontener do wywozu śmieci w Toruniu można u nas zamówić online, bezpiecznie zapłacić, a później tylko czekać na smsa z terminem odbioru przez nas od Ciebie odpadów. Wszystko szybko i bezpiecznie, a Ty nie musisz już martwić się o utylizację odpadów w postaci mebli.

Toruń to nie jedyne miasto, z którego świadczymy usługi. Sprawdź też wywóz gruzu w Bydgoszczy lub Włocławku.

do góry