Suwałki

Suwałki są położone w województwie podlaskim, nad rzeką Czarna Hańcza. Stanowią siedzibę władz powiatu suwalskiego. Jest centrum kulturalnym Suwalszczyzny.

Suwałki mają powierzchnię 6524 ha i około 70 tysięcy mieszkańców. Są drugim co do wielkości miastem w województwie podlaskim. Są jednym z najzimniejszych miast w Polsce. Nazywane są nawet ,,Polskim Biegunem Zimna.”

Najciekawsze zabytki w Suwałkach to: Kościół ewangelicki pod wezwaniem św. Trójcy (protestancka świątynia wzniesiona w 1841 roku), dom rodzinny Alfreda Wierusza-Kowalskiego (kamienica z lat 50. XIX wieku), Ratusz miejski przy ul. Mickiewicza 1, Katedra pw. św. Aleksandra (zbudowana w latach 1820-1828, największy kościół katolicki w Suwałkach), Muzeum im. Marii Konopnickiej (tutaj spędziła dzieciństwo i wczesną młodość).

Gdzie dokładnie działamy w Suwałkach?

Oferujemy wywóz gruzu w Suwałkach oraz wynajem kontenerów na gruz na wszystkich osiedlach w Suwałkach. Pomożemy Ci również w pozbyciu się odpadów niebezpiecznych. W życiu codziennych do odpadów niebezpiecznych możemy zaliczyć na przykład: pozostałości farb, lakierów, klejów, żywic, środków do konserwacji oraz ochrony drewna. Sam wybierasz rodzaj odpadów oraz wielkość kontenera. My natomiast podstawimy go na Twoją posesję w wybranym przez Ciebie terminie. Mamy kontenery na odpady w bardzo wielu wielkościach od 1 m3 do 36 m3. Oferujemy również worki Big Bag.

Na terenie województwa podlaskiego działamy nie tylko w Sanoku. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie również w Białymstoku i Łomży.

do góry