Sejny

Sejny są programem obowiązkowym dla wielbicieli klimatycznych, kresowych miasteczek. To o prostu pewnego rodzaju wehikuł czasu. Duch przeszłości jest tutaj prawie namacalny. Można tutaj poczuć atmosferę międzywojnia i wcześniejszych wieków.

Dlaczego warto przyjechać do Sejn?

Sejny to kilkutysięczne, urokliwe miasteczko nad rzeką Marychą, blisko przejścia granicznego z Litwą. Dookoła można podziwiać niezwykłe krajobrazy, pofałdowane obszary polodowcowe. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt wspaniałych i czystych jezior, rzeczek, strumieni oraz wiele lasów. W okolicy gospodynie produkują zdrową, ekologiczną, żywność. Najpopularniejsze potrawy w Sejnach to: kartacze, soczewiaki, kiszki i babki ziemniaczane, bliny. Można tutaj również żeglować i wędkować. W pobliskim Mikołajewie znajduje się stadnina koni, w której można przejechać się bryczką lub nauczyć jazdy konnej. Sejny mają wielowiekową i bardzo bogatą historię. Jest tu wiele ciekawych obiektów architektonicznych, zarówno sakralnych, jak i świeckich. Ten teren chętnie odwiedzają ludzie, którzy szukają ciszy i spokoju. To również miejsce wielu wydarzeń kulturalnych. Można tutaj posłuchać muzyki klezmerskiej oraz koncertów organowych w bazylice. Sejny są związane z kulturą polskich Litwinów.

Wywóz odpadów w Sejnach

Specjalizujemy się w wywozie oraz utylizacji odpadów pobudowlanych, takich jak na przykład gruz Sejny lub folia malarska. Wynajmujemy kontenery na gruz Sejny. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

do góry