Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Potrzebujesz kontenera na śmieci? Sprawdź, jak go wypożyczyć online

Potrzebujesz kontenera na śmieci? Sprawdź, jak go wypożyczyć online

2 Kwietnia 2020

Korzystanie z kontenerów na śmieci jest coraz powszechniejsze. Zamawiają je nie tylko duże firmy remontowe, ale również osoby prywatne, które samodzielnie odświeżają mieszkanie i chcą pozbyć się odpadów. Wygodnym rozwiązaniem jest wypożyczenie kontenera online.

  1. Kiedy potrzebny jest kontener na odpady?
  2. Jak wypożyczyć kontener online

Kontenery są coraz chętniej wybierane przez osoby, które chcą pozbyć się gruzu, gabarytów lub innych problematycznych odpadów. Przez lata takie odpady spalano w ogniskach lub piecach, wyrzucano na nieużytki lub do lasów, a także zakopywano. Obecnie takie zachowanie jest nie tylko karalne, ale i społecznie nieakceptowane. Z tego powodu kontenery na odpady na dobre wpisały się w krajobraz miast i mniejszych miejscowości. Sprawdź, jak możesz zamówić pojemnik na śmieci poremontowe i nie tylko.

Kiedy potrzebny jest kontener na odpady?

Kontener na odpady zmieszane jest potrzebny w wielu sytuacjach. Jego zamówienie może być konieczne w przypadku remontu, prac rozbiórkowych, wyrzucania zniszczonych gabarytów, porządkowania posesji lub usuwania z dachu azbestu. Wszystkie śmieci, jakie powstaną w każdej z tych sytuacji, można wyrzucić bez problemu do wynajętego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu nasza firma odbierze kontener i zajmie się prawidłowym zagospodarowaniem śmieci.

Kontener na czysty gruz budowalny lub inne odpady można zamówić bez względu na to, czy wykonuje się mały remont, czy też kapitalnie przebudowuje się dom. Kiedy decydujesz się na wypożyczenie kontenera online masz do wyboru ma się kontenery o pojemności od 1 do nawet 36 m3, co pozwala w pełni dopasować ich wielkość do realnych potrzeb zamawiającego. Dzięki temu nie ma się obowiązku zamawiania większego kontenera niż się potrzebuje i płacenia za niego większej kwoty. Możesz spokojnie wybrać pasujący Ci kontener. Jak wypożyczyć online taki kontener? O tym piszemy w następnym paragrafie.

Jak wypożyczyć kontener online?

Wypożyczenie kontenera jest możliwe bez wychodzenia z domu. Dzięki usłudze zamawiania kontenerów na odpady przez Internet pojemnik zamówi się o każdej porze dnia i nocy, nawet w dni wolne od pracy. Za pośrednictwem platformy ecoexpress24.pl wybiera się potrzebny kontener, wskazując rodzaj odpadów do wyrzucenia oraz swoją lokalizację.

Platforma wskazuje, które pojemniki są dostępne w okolicy, ile kosztują oraz jak długo czeka się na ich podstawienie. Po wybraniu jednego z nich należy dokonać płatności za usługę. Opłata za wypożyczenie jest pobierana z góry poprze system PayU, który gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i przyśpiesza jej wykonanie.

Dzięki temu zamówiony kontener jest dostarczany szybko i sprawnie.

Jeśli masz jakieś pytanie - odezwij się do nas. Zajmujemy się kompleksowym wywozem odpadów na terenie Warszawy i w wielu miastach w Polsce. 

Podobne wiadomości:

do góry