Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Jak zamawia się kontener na śmieci online?

Jak zamawia się kontener na śmieci online?

30 Marca 2020

Zamówienie kontenera na śmieci przez Internet jest usługą, dzięki której o wiele łatwiej można pozbyć się wszystkich problematycznych odpadów. Ze względu na obowiązek segregacji odpadów i zakaz wystawiania gabarytów, gruzu itp. w okolicach wiat śmietnikowych, coraz więcej osób zamawia kontener indywidualnie. Jak wypożyczyć go online?

  1. Wypożyczanie kontenerów zyskuje na popularności
  2. Jak wynająć kontener przez Internet?

Kontener na śmieci jest przydatny w wielu sytuacjach. Dzięki niemu znacznie łatwiej porządkuje się stare mieszkanie po babci, wykonuje się remont, a także wywozi odpady, których usunięcie w zwykłych pojemnikach na odpady byłoby niemożliwe. Jeżeli potrzebujesz kontenera na gruz lub gabaryty, sprawdź, jak go zamówić.

Wypożyczanie kontenerów zyskuje na popularności

W wielu miastach i miejscowościach w Polsce można zauważyć wzrost zainteresowania kontenerami na wynajem. Z miesiąca na miesiąc zamawia je coraz więcej osób. Dzięki kontenerom można szybko i bez żadnych problemów uprzątnąć mieszkanie lub dom po remoncie, rozebrać stare zabudowania gospodarcze, wyrzucić zużyte meble, a także wykonać liczne prace porządkowe na posesji.

Wypożyczanie kontenerów jest coraz popularniejsze głównie z powodu łatwości, z jaką usuwa się odpady wszelkiego typu. Odbiór śmieci przez wyspecjalizowaną firmę w specjalnie przygotowanym kontenerze pozwala uniknąć kary za zaśmiecanie przestrzeni, a także przyśpiesza zakończenie wielu prac. Co ważne, kontener jest przystosowany nawet do odbioru odpadów takich jak papa, azbest lub wełna mineralna.

Jak wynająć kontener przez Internet?

Jeżeli potrzebuje się kontenera na odpady, bez trudu wynajmie się go przez Internet. Do tego celu przeznaczona jest właśnie nasza platforma.

Na ecoexpress24 znajdzie się pojemniki na każdy typ odpadów, dzięki czemu bez trudu usunie się je z posesji lub innego miejsca. Aby zamówić kontener online, powinno się podać swoją lokalizację i wskazać, jaki typ śmieci ma się do wyrzucenia. Na podstawie tych danych platforma wskaże, jakie pojemniki są dostępne w okolicy, a także, ile wynosi koszt ich wynajęcia.

Przeciętnie za kontener o pojemności 5-7 m3 zapłaci się 300-400 złotych. Na stronie pojawi się również informacja, jak długo będzie trzeba czekać na podstawienie kontenera do wybranej lokalizacji. Po wybraniu jednego z pojemników dokonuje się płatności za usługę za pośrednictwem systemu PayU. Po opłaceniu najmu nasz kontenera kierowca podstawia go we wskazane miejsce i odbiera po upływie 5 dni.

Podobne wiadomości:

do góry