Tczew

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Tczewie - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

 

Zabytki w Tczewie

Najważniejszym zabytkiem w Tczewie jest Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, przy ulicy Dominikańskiej. Fara, która jest najstarszym zabytkiem w mieście, pochodzi z XIII wieku. Ma cechy nadwiślańskiego gotyku, z barokowym wystrojem wnętrza. Kolejnymi zabytkami, które warto jest zobaczyć są wiatrak typu holenderskiego (drewniany wiatrak z 1806 roku) oraz miejska wieża ciśnień przy ulicy 30 stycznia (murowana budowla z 1905 roku).

Atrakcje w Tczewie

Pozostałe atrakcje w Tczewie to między innymi Muzeum Wisły przy ulicy 30 stycznia 4. To oddział Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Ma siedzibę w budynku przedwojennej Fabryki Maszyn Rolniczych „Arkona”. Trzeba jeszcze zobaczyć most drogowy na Wiśle, przy ulicy Jana z Kolna. Jest to Most Lisewski z lat 1851-57. Jest jednym z najdłuższych mostów na świecie, ma długość 837 m. Dla osób, które bardziej cenią sobie aktywny wypoczynek polecamy przystań razem z bulwarem, nad Wisłą (zrewitalizowany obszar rekreacyjno-wypoczynkowy, z ogródkiem jordanowskim, restauracją i ścieżkami spacerowymi) oraz park miejski z amfiteatrem.

Wywóz gruzu i odpadów w Tczewie

Nasza działalność polega na wywożeniu odpadów pobudowlanych, takich jak na przykład gruz. Mamy kontenery na gruz w Tczewie w bardzo wielu wymiarach. Na pewno znajdziesz odpowiadający Twoim potrzebom.

Użytkownicy trafiają do nas często wpisując takie hasła jak: Wywóz gruzu Tczew, Wywóz odpadów poremontowych Tczew, Transport gruzu Tczew, Wywóz odpadów Tczew, Kontenery na gruz Tczew, Wywóz odpadów zielonych Tczew, Wywóz odpadów pobudowlanych Tczew, Wynajem kontenerów na gruz Tczew.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry