Malbork

Malbork - Tu też możesz zamówić kontener na odpady

Malbork znajduje się w województwie pomorskim nad Nogatem. Jest siedzibą powiatu malborskiego .Najbardziej znanym zabytkiem w tym mieście jest Zamek wielkich mistrzów krzyżackich z XIV-XV wieku. Kolejną atrakcją jest Ratusz w Malborku i Brama Mariańska. Warto tu również zobaczyć Kościół św. Jerzego.

Gdzie działamy w Malborku - Wywóz i utylizacja odpadów?


Odbieramy śmieci w Malborku w następujących dzielnicach: Czwartaki, Kałdowo, Międzytorze, Piaski, Piaski II, Południe, Rakowiec, Stare Miasto, Śródmieście, oraz Wielbark.

Czym zajmujemy się w Malborku?


W Malborku prowadzimy wywóz odpadów. Zajmujemy się głównie wywozem odpadów budowlanych oraz wielkogabarytowych. Współpracujemy z osobami prawnymi oraz fizycznymi. Gwarantujemy szybkie dostarczenie kontenera na Twój plac i zabranie odpadów. Prowadzimy również utylizację odpadów.

Jakie mamy ceny?


Opłata za wywóz śmieci w Malborku jest zależna od pojemności kontenera, który zamówisz. Dysponujemy różnymi rozmiarami kontenerów. Od 4 metrów sześciennych aż do nawet 30 metrów sześciennych. Od razu wiesz, ile zapłacisz, bo płatność jest u nas wykonywana przez Internet, tak samo, jak zamówienie kontenera. Zostaje Ci tylko wybrać odpowiedni dla Ciebie termin, który błyskawicznie potwierdzimy smsem. Najtańszy kontener kosztuje tylko 360 zł. Ma pojemność 4 metrów sześciennych. Możesz przez Internet również przedłużyć czas użytkowania kontenera. Prowadzimy bezpieczną i ekologiczną utylizację odpadów. Możesz zapłacić za naszą usługę przelewem elektronicznym, tradycyjnym lub kartą płatniczą.

Wywóz i utylizacja odpadów wielkogabarytowych dostępna jest również w innych miastach woj. Pomorskiego, np. w Gdańsku, Gdynii, Sopocie.

do góry