Mielno

Mielno jest malowniczą miejscowością nadbałtycką. Leży w województwie zachodniopomorskim, na środkowym wybrzeżu, nad Jeziorem Jamno.

Atrakcje w Mielnie

Bez wątpienia największą atrakcją w Mielnie jest czysta, strzeżona plaża. Wokół niej znajdują się kawiarenki, smażalnie ryb itd. Występuje tutaj również przystań. Wzdłuż plaży rozciąga się atrakcyjna promenada spacerowa. Jest na niej oblegany przez turystów pomnik morsa. W Mielnie zostało przygotowanych naprawdę wiele atrakcji dla turystów. Warto tutaj wymienić choćby: skoki na bangy, wesołe miasteczko i uliczne zwierzyńce. Na trasie z ulicy Kościelnej do morza znajduje się średniowieczny gródek strażniczy otoczony fosą. Jeżeli chcesz zabrać gdzieś dzieci to polecamy Hyde Park w centrum miasta. W Mielnie zostało wybudowanych dużo ścieżek rowerowych. Warto wspomnieć na przykład o alei lipowej z Mielna do Mielenka. Jeżeli natomiast marzy Ci się rejs statkiem spacerowym, to udaj się do Unieścia i Łazów,nad Jeziorem Jamno.

Jakie rodzaje odpadów wywozimy?

Naprawdę bardzo wiele. Warto tutaj wymienić choćby odpady poremontowe, odpady pobudowlane, odpady niebezpieczne. Wynajmujemy również kontenery na gruz czysty lub zmieszany. Do tego drugiego pojemnika możesz wrzucić w ograniczonej ilości (nie może być to więcej niż 5% kontenera na śmieci): folię, folię malarską, ogrodową (mało zabrudzoną), profile metalowe, złomu, butelki typu PET, opakowania po chemii gospodarczej, tworzywa sztuczne, płyty karton gips, szkło butelkowe i opakowania. Bez ograniczeń możesz załadować do niego na przykład fragmenty murów i tynków.

do góry