Koszalin

Wywóz gruzu i innych odpadów w Koszalinie

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę,następnie wybierz rodzaj odpadów.

Koszalin to miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Jest największym ośrodkiem kulturalnym regionu. Znajdują się tu: teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. To siedziba lokalnych mediów. W Koszalinie jest bardzo rozwinięty transport drogowy, kolejowy, lotniczy oraz miejski transport zbiorowy.

Najważniejsze zabytki w Koszalinie to: fragmenty murów obronnych z ok. 1320 r., Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP, Domek Kata z XV w., od 1964 r. siedziba Teatru Propozycji Dialog, Kościół św. Józefa Oblubieńca, Kaplica św. Gertrudy, dawny kościół zamkowy, Pałac Młynarza i młyn z XIX w., kamienica gotycka z XIV w., Pałac Ślubów, zespół budynków Poczty Głównej , dawna plebania, stacja kolejki wąskotorowej wraz z obiektami kolejowymi z 1898 r., Park Miejski im. Książąt Pomorskich, wieża widokowa na Górze Chełmskiej zbudowana w 1888 r.

Na jakich osiedlach w Koszalinie działamy?


Prowadzimy wywóz oraz utylizację gruzu w Koszalinie na następujących osiedlach: Osiedle Bukowe, Osiedle Jedliny, Osiedle Lechitów, Osiedle Melchiora Wańkowicza, Osiedle Morskie, Osiedle Na Skarpie, Osiedle Nowobramskie, Osiedle Śniadeckich, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Unii Europejskiej, Osiedle Wspólny Dom.

Inne usługi oferowane przez EcoExpress24


Utylizacja gruzu w Koszalinie jest jedną z naszych najważniejszych usług. Wyrzucanie gruzu do śmietnika w Koszalinie jest zabronione. Należy zamówić specjalny kontener na gruz. Podstawimy go pod wskazany przez Ciebie adres w naprawdę bardzo atrakcyjnej cenie.

Sprawdź inne miasta, w których znajdziesz nasze kontenery w województwie zachodnioporskim.

Użytkownicy trafiają do nas często wpisując takie hasła jak: Wywóz gruzu Koszalin, Wywóz odpadów poremontowych Koszalin, Transport gruzu Koszalin, Wywóz odpadów Koszalin, Kontenery na gruz Koszalin, Wywóz odpadów zielonych Koszalin, Wywóz odpadów pobudowlanych Koszalin, Wynajem kontenerów na gruz Koszalin.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry