Strona główna/Jak to działa/Zobacz gdzie działamy/Województwo zachodnio-pomorskie

Województwo zachodnio-pomorskie

Odbiór gruzu
i odpadów budowlanych w miastach województwa zachodniopomorskiego.

Odbiór gruzu
i odpadów budowlanych w miastach województwa zachodniopomorskiego.

Sprawdź ile kosztuje odbiór i wywóz odpadów w województwie zachodniopomorskim

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę, np. Szczecin Sportowa 1. Następnie wybierz rodzaj odpadów.

Województwo zachodniopomorskie

Jeżeli interesuje Państwa wywóz czystego gruzu lub odpadów na terenie województwa zachodniopomorskiego to EcoExpress24 napewno sprosta wyzwaniom! Województwo zachodniopomorskie leży północno-zachodniej części Polski, na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Posiada obszar 22 892,48 km² oraz ma 1,71 mln mieszkańców. Siedziba władz województwa to Szczecin. Więcej informacji o samym województwie zachodniopomorskim znajdziecie Państwo na stronie Wikipedi.

Odbiór odpadów Zachodniopomorskie - jak legalnie pozbyć się odpadów budowlanych?

Wytwarzając odpady budowlane, masz obowiązek zatroszczyć się o ich prawidłową utylizację lub recykling. Wyrzucanie ich na nielegalne wysypiska lub do ogólnodostępnych kontenerów na odpady komunalne jest postępowaniem sankcjonowanym surowymi karami. Jak zatem wywiązać się ze swojego obowiązku w sposób legalny i niewymagający trudu samodzielnego wywozu odpadów do PSZOK-ów.

Odpowiednim rozwiązaniem okaże się wynajem kontenerów na odpady. Zachodniopomorskie to region, w którym możesz wynająć kontenery na odpady budowlane na portalu ecoexpress24.pl. Przekonaj się, dlaczego jest to korzystny sposób gospodarowania odpadami.

Zachodniopomorskie - dlaczego warto wynająć kontener na odpady budowlane?

Wynajęcie kontenera na odpady w województwie Zachodniopomorskim może okazać się najkorzystniejszym sposobem na pozbycie się zalegających śmieci budowlanych.

 • Po pierwsze, nie musisz martwić się o samodzielny wywóz odpadów do Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Może to stanowić trudne wyzwanie logistyczne, szczególnie uciążliwe dla osób prywatnych, niedysponujących dużymi transportowymi samochodami.
 • Po drugie, wystarczy wypełnić kontener odpadami. Całą resztą zajmie się profesjonalna firma, które odbierze kontener i zawiezie odpady na instalacje, gdzie zostaną poddane recyklingowi lub utylizacji.
 • Po trzecie, cały proces przebiega legalnie. Nie musisz zatem martwić się otrzymaniem wysokiej kary za nieprawidłowe gospodarowanie odpadami budowlanymi.

Odbiór odpadów Zachodniopomorskie - jakich odpadów możesz się pozbyć?

W naszym serwisie dostępne są kontenery na różne rodzaje odpadów budowlanych. Rodzaje odpadów, których możesz się pozbyć, to:

 • czysty gruz - cegła, beton, dachówki, tynki, a także niewielka ilość ceramiki;
 • gruz zmieszany - gruz z niewielką domieszką ceramiki, glazury, szkła, tworzyw sztucznych, opakowań PET oraz niezbyt zanieczyszczonych folii malarskich;
 • odpady poremontowe - w kontenerze można pozostawić złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folię malarską, narzędzia budowlane oraz tworzywa sztuczne;
 • gabaryty - wywóz odpadów wielkogabarytowych pozwala pozbyć się mebli, paneli, wykładzin, rur, drzwi, wanien i zlewozmywaków.
 • papa  wełna mineralna - są to odpady niebezpieczne, wymagające zastosowania osobnych kontenerów.

Dostępność poszczególnych kontenerów może różnić się w zależności od lokalizacji. Dlatego przed złożeniem zamówienia podaj dokładny adres i sprawdź dostępne w Twojej okolicy kontenery.

Ile kosztuje wywóz odpadów w województwie zachodniopomorskim?

Istnieje kilka czynników, które wpływają na koszt wynajmu kontenerów w województwie zachodniopomorskim. Należą do nich:

 • kategoria odpadów - ze względu na różne koszty utylizacji bądź recyklingu poszczególnych rodzajów odpadów budowlanych cena zależy od kategorii odpadów;
 • lokalizacja - ceny wywozu odpadów w Zachodniopomorskim mogą różnić się zależności od lokalizacji;
 • pojemność kontenera - w poszczególnych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego dostępne są kontenery o różnych pojemnościach, różniące się ceną;
 • okres wynajmu kontenera - w ramach usługi wynajmujemy kontener na odpady na 4 dni, wydłużenie okresu wynajmu wiąże się z dodatkowym kosztem;
 • liczba wynajętych kontenerów.

Aby poznać dokładną cenę odbioru odpadów budowlanych w Zachodniopomorskim, wypełnij formularz na stronie, wpisując dokładną lokalizację i rodzaj śmieci, które mają zostać wywiezione.

do góry