Międzyzdroje

Międzyzdroje są jednym z największych ośrodków turystycznych na Pomorzu Zachodnim. Nie tylko miasto, ale również jego okolice są bardzo ciekawe.

Atrakcje Międzyzdrojów

Jeżeli szukasz ustronnego miejsca, w którym mógłbyś posiedzieć i w spokoju popatrzeć na morze, to Plaża w Międzyzdrojach, raczej nie jest dla Ciebie. Mimo tłoku ma pewne pozytywy. Jest dobrze zagospodarowana i jest na niej dużo typowych dla plaż atrakcji. Wielbicielom przyrody z pewnością spodobają się przepiękne klify. Kolejną atrakcją jest Molo w Międzyzdrojach. To żelbetonowa konstrukcja o prawie czterystu metrach długości. To idealne miejsce na romantyczne spacery. Molo znajduje się obok przystani statków wycieczkowych, co jest jego kolejną zaletą.

Natomiast we wschodniej części plaży znajduje się Przystań rybacka w Międzyzdrojach. W tej chwili jest to przede wszystkim atrakcja gastronomiczna, ponieważ znajduje się ona w dzielnicy smażalni i knajpek. Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach to jedna z największych atrakcji w mieście. Spodoba się na pewno miłośnikom kina. Można tu zobaczyć odciski dłoni sławnych aktorów, reżyserów oraz osób związanych ze sztuką filmową, czy teatrem. Znajduje się tutaj ponad 100 brązowych odcisków. Co roku dochodzą nowe, w czasie Festiwalu Gwiazd.

Wywóz odpadów pobudowlanych w Międzyzdrojach

Nasza firma zajmuje się wywozem śmieci, w szczególności takich, jak gruz czysty i zmieszany, puszki do farbach, czy folie malarskie. Możesz u nas zamówić kontener na gruz w Międzyzdrojach. Na stronie internetowej znajdziesz informację, w jaki sposób przygotować posesję na nasz przyjazd.

do góry