Łeba

Łeba jest jedną z największych, najpiękniejszych i najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych nad polskim morzem. Leży w województwie pomorskim.

Doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek

Łeba charakteryzuje się wspaniałymi walorami naturalnymi, mikroklimatycznymi oraz rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. Łeba to doskonałe miejsce do uprawiania sportów, w szczególności windsurfingu, żeglarstwa morskiego oraz śródlądowego, wędkarstwa i jazdy konnej.

Ruchome wydmy

W okolicach Łeby znajdują się zjawiskowe wydmy ruchome. Są atrakcją turystyczną na skalę europejską. Są położone na obszarze Słowińskiego Parku Narodowego, trochę na zachód od Łeby. Ciągną się na długości 5 km i szerokości 1 km, między Jeziorem Łebsko a morzem. Łeba posiada również szerokie, piękne plaże z miękkim i czystym piaskiem, zjeżdżalniami wodnymi, trampolinami. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników. W Łebie jest charakterystyczny mikroklimat o podwyższonej zawartości soli i jodu, które działają leczniczo.

Poza sezonem letnim często odwiedzane są nowoczesne ośrodki rehabilitacyjne z programem odnowy biologicznej. Leczy się tutaj głównie choroby związane z obniżoną odpornością organizmu. W Łebie organizowane są również rejsy wycieczkowe po Jeziorze Łebsko. Dzięki temu można pojechać na przykład do interesującego Skansenu w Klukach lub do Muzeum Wyrzutni Rakiet.

Wywóz gruzu w Łebie

Nasza działalność polega na wywożeniu odpadów pobudowlanych, w tym gruzu Łeba oraz jego ekologicznej utylizacji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny za wynajem kontenera Łeba.

do góry