Iłowa

Iłowa to miasto w województwie lubuskim, w powiecie żagańskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Iłowa.

Zabytki w Iłowie

Najważniejsze zabytki w Iłowie to: kościół ewangelicki pod wezwaniem Chrystusa Króla, z 1729 roku, zaprojektował go Giovanni Simonetti, dawna plebania, murowano-szachulcowa, z XVII wieku, zespół pałacowy, z XVII-XX wieku, pałac z 1626 roku z kompleksem secesyjnych zabudowań folwarcznych z początku XX wieku (obecnie siedziba Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych), park z ogrodami w stylu angielskim, francuskim oraz japońskim, aleja grabowa, brama wjazdowa „Mostek Miłości”, z 1905 roku, zespół willowy początku XX wieku (willa, budynek gospodarczy, ogród, brama wjazdowa z furtą), gospoda- zajazd z XVIII wieku, młyn wodny z połowy XVIII wieku.

Co robimy w Iłowie?

Zajmujemy się odbiorem odpadów budowlanych w Iłowie. Odbieramy i utylizujemy gruz w województwie lubuskim. Kontener na gruz można w bardzo prosty sposób zamówić na naszej stronie internetowej. Wystarczy podać adres dostawy i wybrać rodzaj odpadów, wykonać opłatę (przelew tradycyjny, przelew elektroniczny lub karta płatnicza), a na końcu zapełnić kontener gruzem lub innymi śmieciami i czekać na odbiór. Zapewniamy najwyższą jakość usług, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Odbieramy również:

  • azbest,
  • wełnę mineralną,
  • czy papę.

Odpady niebezpieczne nie są dla nas żadnym problemem. Gwarantujemy szybki odbiór odpadów od Ciebie i pomoc, w razie Twoich pytań. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

do góry