Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski dba o czystość jak nikt inny!


Gorzów Wielkopolski to miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, siedziba wojewody lubuskiego oraz zespolonej administracji rządowej na terenie województwa lubuskiego. Leży nad Wartą. Gorzów Wielkopolski wraz z 24 gminami i 5 powiatami województwa lubuskiego oraz 4 gminami i 1 powiatem województwa zachodniopomorskiego tworzy Aglomerację Gorzowską zamieszkałą przez ponad 400 000 mieszkańców.

Najważniejsze zabytki Gorzowa Wielkopolskiego


Najważniejsze zabytki to: historyczny układ urbanistyczny tzw. Nowego Miasta, z 1876-XX w., historyczny układ urbanistyczny d. osiedla robotniczego Zamoście, z l. 1920-30, kościół farny, obecnie katedralny pw. Wniebowzięcia NMP, z XIV w., kościół par. pw. Niepokalanego Poczęcia NMP, ul. Mieszka I 59, z 1895 r. oraz kościół par. pw. Świętego Krzyża, ul. Warszawska, z 1855 r.

W jakich dzielnicach Gorzowa Wielkopolskiego wywozimy odpady?


Nasza firma zajmuje się wywozem i odbiorem odpadów w następujących dzielnicach: Baczyna, Chróścik, Chwalęcice, Górczyn, Janice, Karnin, Małyszyn, Nowy Dwór, Piaski, Siedlice, Śródmieście, Wieprzyce, Zakanale, Zawarcie oraz Zieleniec.

Wywóz odpadów Gorzów Wielkopolski - co zrobić z odpadami budowlanymi?

Jeżeli prowadzisz prace remontowe czy budowlane lub przeprowadzasz rozbiórkę na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, to musisz pamiętać o właściwym zarządzaniu odpadami generowanymi w trakcie tych działań. Pozbywając się materiałów budowlanych na nielegalne składowiska lub do ogólnodostępnych pojemników na śmieci komunalne, narażasz się na poważne konsekwencje prawne. Jak więc możesz w sposób prawidłowy pozbyć się wytwarzanych w czasie robót odpadów.

Wynajęcie kontenera na odpady budowlane to rozwiązanie, z którego w Gorzowie Wielkopolskim możesz skorzystać dzięki platformie ecoexpress24.pl. Wystarczy wynająć odpowiedni kontener, przygotować miejsce na swojej posesji i oczekiwać podstawienia kontenera przez profesjonalną firmę, która posiada stosowne uprawnienia.

Wynajem kontenerów Gorzów Wielkopolski - dlaczego warto?

Kontenery na odpady budowlane w Gorzowie Wielkopolskim to najwygodniejszy sposób, aby wypełnić swoje obowiązki w zakresie gospodarowania wytwarzanymi przez siebie odpadami. Nie musisz martwić się o własny transport odpadów do PSZOK-ów, wystarczy wypełnić kontenery odpowiednimi rodzajami odpadów przed zakończeniem okresu wynajmu. Resztą zajmą się eksperci. Odpady zostaną przetransportowane na właściwe instalacje, gdzie zostaną zutylizowane lub przetworzone w celu ponownego wykorzystania.

Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami i w sposób bezpieczny dla środowiska. Przekazanie odpadów profesjonalnej firmie to najskuteczniejszy sposób

Jakie odpady można usunąć w Gorzowie Wielkopolskim?

Osoby, które generują odpady budowlane w Gorzowie Wielkopolskim mogą skorzystać z wynajmu kontenera na ecoexpress24.pl w celu pozbycia się takich odpadów, jak:

  • czysty gruz - gruz ceglany, betonowy, dachówki, mury, tynki oraz niewielką ilość ceramiki;
  • odpady poremontowe - mogą zawierać złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folię malarską, siatki montażowe, styropian, narzędzia budowlane oraz tworzywa sztuczne.

W Gorzowie Wielkopolskim dostępne są kontenery o pojemnościach 2, 3, 5 oraz 7 metrów sześciennych.

Wywóz odpadów Gorzów Wielkopolski - cena

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile wynosi koszt wynajmu kontenera na odpady budowlane w Gorzowie Wielkopolskim, wystarczy określić rodzaj odpadów budowlanych, które potrzebujesz usunąć, oraz podać dokładny adres, pod który ma zostać podstawiony kontener.

Cena będzie zależała od rodzaju odpadów, pojemności kontenera, okresu wynajmu i liczby kontenerów. Po wprowadzeniu tych informacji na stronie internetowej pojawią się dostępne w danej lokalizacji kontenery wraz z aktualnymi cenami. Po wyborze odpowiedniego kontenera, możesz przejść do strony zamówienia, gdzie wystarczy podać niezbędne dane i dokonać płatności online.

Jakie odpady wywozimy?


Przede wszystkim odpady budowlane (czysty i zmieszany gruz) oraz odpady wielogabarytowe. Każdy może u nas zamówić kontener na odpady w Gorzowie Wielkopolskim. Zarówno osoby indywidualne, instytucje, jak i duże firmy. Oferujemy wynajem w bardzo atrakcyjnych cenach. Przyjedziemy w dogodnym dla Ciebie terminie. Za kontener musisz wcześniej zapłacić przez Internet.

Wywóz odpadów budowlanych świadczymy również na terenie innych miast w województwie Lubuskim.

Usługi, które świadczymy w Gorzowie Wielkopolskim to między innymi: Wywóz gruzu, Wywóz odpadów poremontowych, Transport gruzu, Wywóz odpadów, Kontenery na gruz,  Wywóz odpadów pobudowlanych, Wynajem kontenerów na gruz.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry