Biała Piska - Kontener na gruz

Biała Piska jest ciekawym, zabytkowym miastem w województwie warmińsko-mazurskim, leżącym na Pojezierzu Mazurskim. Biała Piska to stacja kolejowa pomiędzy Piszem (18 km) a Ełkiem (35 km).

Położenie Białej Piskiej

Biała Piska leży w dolinie na wysokości 163 m nad poziomem morza. Z tego względu wjeżdżając do miasta od północy i ze wschodu można zobaczyć zabudowania dopiero wtedy, gdy jest się bardzo blisko tej miejscowości. Jedną z atrakcji Białej Piskiej jest 38- metrowa wieża ciśnień. Z jej szczytu będzie można dojrzeć proste, szerokiej ulice z zamkniętymi rządami domów, czerwonych dachów, pokrytych dachówką wśród zieleni, proste drogi wychodzące z miasta w sześciu kierunkach itd.

Zabytki w Białej Piskiej

Pierwszym interesującym zabytkiem jest Kościół Św. Andrzeja Boboli, przy placu Mickiewicza. Jest to barokowy kościół z lat 1756-63. Dobudowano do niego wieżę w 1832 roku. Kolejnym zabytkiem jest Ratusz, również przy placu Mickiewicza. Jest to budowla z początku XX wieku. W Białej Piskiej warto jeszcze zobaczyć wieżę ciśnień, przy ulicy Ogrodowej. Jest to interesująca, zabytkowa budowla z 1928 roku. Ma wysokość 38 metrów. W Białej Piskiej znajduje się również zdewastowany cmentarz niemiecki. Turystów zachwyca też zabudowa małomiasteczkowa z przełomu XIX i XX wieku.

Wywóz odpadów poremontowych w Białej Piskiej

Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą polegającą na wywożeniu śmieci Biała Piska. Wynajmujemy kontenery na śmieci Biała Piska naszym klientom. Zamówienie kontenera Biała Piska jest bardzo proste.

do góry