Województwo dolnośląskie

Lubin

Lubin jest niewielkim miastem, w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Na miłośników sportów wspinaczkowych czeka specjalnie do tego przygotowana wieża ciśnień.

Lubin- miasto dla aktywnych

W Lubinie na pewno nie będą nudzili się Ci, którzy lubią aktywny wypoczynek. Są tutaj regularnie organizowane mecze piłki nożnej, ręcznej, siatkówki. Biegnie tutaj również etap wyścigu kolarskiego Szlakiem Grodów Piastowskich. W mieście znajduje się rozbudowana sieć ścieżek rowerowych oraz skatepark. Można w nim pojeździć na deskorolce albo rowerze. W Lubinie odbywają się ogólnopolskie spotkania literackie oraz festiwal teatrów ulicznych.

Pozostałe zabytki w Lubinie to: Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej (budowla gotycka z XIV wieku, z barokowym ołtarzem głównym), mury obronne z XIV wieku, z zachowaną Wieżą Bramy Głogowskiej, Wzgórze Zamkowe (Galeria Zamkowa Ośrodka Kultury "Wzgórze Zamkowe"), Pomnik Pamięci Ofiar Lubina '82, Ratusz Miejski, Rynek, Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa, drewniany kościół Narodzenia NMP (szachulcowa budowla z 1682 roku).

Odbiór odpadów pobudowlanych w Lubinie

Odbieramy między innymi gabaryty, azbest i zmieszany gruz. Zajmujemy się wywozem gruzu i wywozem śmieci. Zasięg naszych usług to cała Polska. Ekspresowo podstawimy kontener na Twoją posesję, a następnie go odbierzemy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny w porównaniu do konkurencji. Mamy kontenery na różnego rodzaju odpady w bardzo wielu rozmiarach. Działamy szybko, bezpiecznie i ekologicznie. Zapraszamy do nas!

zobacz inne miasta w województwie
do góry