Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Przemyśl

Usługi wywozu gruzu i utylizacji odpadów w Przemyślu

Przemyśl to kolejne miasto, z którego możemy odebrać Twoje odpady. Jest znaczącym węzłem komunikacyjnym. To przez nie przebiega trasa międzynarodowa E40. Znajduje się tu również przejście graniczne z Ukrainą w Medyce. Miasto jest również siedzibą następujących instytucji: podkarpackiego wojewódzkiego konserwatora zabytków, urzędu celno-skarbowego, Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, archiwum państwowego i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Warto w nim odwiedzić: Muzeum Archidiecezjalne oraz Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

Gdzie działamy?

Odbieramy różnego rodzaju odpady w następujących dzielnicach Przemyśla: Bakończyce, Błonie, Kmiecie, Kruhel Wielki, Lipowica, Osiedle Rycerskie, Przekopana, Sielec,Warneńczyka, Wieniawskiego, Wilcze, Winna Góra, Zasanie.
Chociaż naszą główną specjalizacją jest wywóz gruzu w Przemyślu, to zajmujemy się również odpadami budowlanami w wielu polskich miastach. Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia o odpadach (Dz. U. Nr 62, poz. 628) odpady budowlane to odpady powstające w związku z częstą rozbudową mieszkań czy domów.

Jak zamówić kontener na odpady pobudowlane?

Odpady pobudowlane w Przemyślu to między innymi: worki po materiałach budowlanych, styropian brudny (styropian z tynkiem), płyty kartonowo-gipsowe lub wiaderka po cemencie i farbach. W takim kontenerze na śmieci nie może się znaleźć na przykład wełna mineralna i szklana. Oferujemy usługę podstawienia kontenera na gruz w Przemyślu. Aby wynająć kontener należy: wybrać lokalizację, rodzaj odpadów, rozmiar kontenera, zalogować się i zapłacić za usługę. Ostatnim etapem jest przygotowanie posesji na nasz przyjazd.

Wywóz śmieci wielkogabarytowych w Przemyślu to nie jedyny obszar w którym świadczymy usługi utylizacji i wywozu odpadów. Sprawdź też Rzeszów czy Sanok.

Częstym przypadkiem jest sytuacja w której klienci szukając Wywóz gruzu Przemyśl, Wywóz odpadów poremontowych Przemyśl, Wywóz odpadów Przemyśl, Wywóz odpadów zielonych Przemyśl, Wywóz odpadów pobudowlanych Przemyśl decydują się także na wynajem kontenera na gruz Przemyśl czy Transport gruzu Przemyśl.

wywóz gruzu przemyśl

do góry