Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Poznań

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych i gruzu w Poznaniu - Sprawdź ceny!

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Utylizacja i wywóz odpadów w Poznaniu

Poznań jest węzłem drogowym i kolejowym. Można tu znaleźć również port lotniczy. To ośrodek przemysłu, handlu, logistyki i turystyki. Odbywają się w nim Międzynarodowe Targi Poznańskie. Jest to bardzo duży ośrodek akademicki. Znajduje się tu aż 26 uczelni wyższych. Mieszczą się w nim również: opera, filharmonia, balet, teatry, kina, muzea, galerie sztuki, orkiestry i zespoły folklorystyczne. Do zabytków Poznania zalicza się: Ring” poznański z parkami, katedra św. Piotra i Pawła, ul. Mieszka I, kościół parafialny św. Jana Jerozolimskiego przy ul. Warszawskiej 24, wraz z cmentarzem kościelnym, kościół parafialny św. Jana Vianney, kościół parafialny św. Małgorzaty, kościół parafialny św. Marcina, ul. Św. Marcin 13, oraz kościół parafialny św. Michała Archanioła, z domem parafialnym.

Na jakich osiedlach Poznania wynajmiesz kontener na gruz i odpady?

W Poznaniu wywozimy i utylizujemy odpady z następujących osiedli: Antoninek Dolny, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Dębiec, Dębina, Edwardowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Górczynek, Jana III Sobieskiego, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Komandoria-Podwale, Komandoria-Pomet, Kopernika-Raszyn, Kosmonautów, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Jerzego Popiełuszki, Kwiatowe, Lotników Wielkopolskich, Ławnica, Maltańskie, Marysieńki, Morasko, Naramowice, Ogrody, Jana Otroroga, Ostrów Tumski-Środka-Zawady, Piątkowo-Zachód, Pod Lipami, Podolany, Powstań Śląskich, Powstańców Warszawy, Poznań-Świerczewo, Przyjaźni, Radojewo, Rataje nad Wartą, Rataje Południowe, Rybaki-Piaski, Sołacz oraz pozostałe.

Wywóz odpadów Poznań - jak go zorganizować?

Generowanie odpadów budowlanych nakłada na nas obowiązek ich właściwej utylizacji. Wyrzucanie ich do publicznych pojemników na odpady komunalne jest niezgodne z przepisami. Różne rodzaje kategorii odpadów budowlanych można przetworzyć i ponownie wykorzystać, podczas gdy inne muszą być zutylizowane w określony, spełniający konkretne wymagania sposób, co wynika m.in. ze szkodliwych właściwości tych odpadów.

Jak więc zorganizować właściwy wywóz odpadów w Poznaniu? Najprostszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest wynajem kontenera. Poznań to miasto, w którym można zarezerwować kontenery na odpady za pośrednictwem portalu ecoexpress24.pl.

Wynajem kontenera na odpady Poznań - zalety

Budowa, rozbiórka lub remont generują znaczną ilość odpadów budowlanych i poremontowych, przy czym każdy z nich może wymagać innego rodzaju utylizacji. Wynajem kontenerów na odpady w Poznaniu to najbardziej wygodny sposób na pozbycie się ich. Wystarczy wynająć odpowiednie pojemniki i umieścić w nich właściwe rodzaje odpadów. O dalszy etap gospodarowania tymi odpadami zadba profesjonalna firma, posiadająca odpowiednie uprawnienia.

Po podpisaniu dokumentów odbioru odpadów, kontenery zostaną odebrane, a odpady trafią do właściwych składowisk lub instalacji, gdzie zostaną poddane recyklingowi. W ten sposób łatwo możesz spełnić swoje zobowiązania i uniknąć ryzyka otrzymania wysokich kar za niewłaściwą utylizację odpadów budowlanych.

Wywóz odpadów Poznań - czego można się pozbyć?

Na portalu ecoexpress24.pl dostępne są kontenery na różne rodzaje odpadów. Na terenie Poznania nasze usługi obejmują wywóz takich odpadów, jak:

  • gruz czysty - obejmuje gruz ceglany, betonowy, dachówki, mury, tynki oraz niewielką ilość ceramiki;
  • gruz zmieszany - zawiera gruz z maksymalnie 5% domieszką ceramiki, glazury, złomu, szkła, tworzyw sztucznych oraz mało zanieczyszczonych folii malarskich;
  • odpady poremontowe - w kontenerze można umieścić złom, opakowania po materiałach budowlanych, drewno, folię malarską, siatki montażowe, styropian, narzędzia budowlane oraz tworzywa sztuczne.

W Poznaniu dostępne są kontenery o pojemnościach 2 oraz 4 metrów sześciennych.

Odbiór odpadów Poznań - koszt

Ile kosztuje wywóz odpadów w Poznaniu? Cena usługi wywozu odpadów w Poznaniu jest zależna od kilku zmiennych, takich jak:

  • rodzaj odpadów - wybrane odpady po przetworzeniu mogą być ponownie wykorzystywane, podczas gdy inne wymagają kosztownej utylizacji, dlatego cena za wywóz odpadów budowlanych różnych kategorii będzie się różnić;
  • lokalizacja - koszty mogą zależeć od miejsca, gdzie ma być dostarczony kontener na odpady;
  • pojemność kontenera - na ecoexpress24.pl dostępne są kontenery na odpady o różnych pojemnościach (w Poznaniu 2, 3, 4, 5, 7 m3), wielkość kontenera wpływa na cen wynajmu;
  • okres wynajmu kontenera - standardowy okres wynajmu kontenera wynosi 4 dni, ale przedłużenie tego okresu może wiązać się z dodatkowymi opłatami;
  • liczba kontenerów - ilość wynajętych kontenerów wpływa na całkowity koszt wywozu odpadów w Poznaniu.

W przypadku kiedy wynajem kontenera nie jest uzasadniony ekonomicznie lub podstawienie pojemnika nie jest możliwe w danej lokalizacji, można zdecydować się na zakup worka Big-Bag i zamówienie usługi jego odbioru po wypełnieniu go odpadami.

Jeśli chcesz poznać cenę za wywóz odpadów w Poznaniu, podaj rodzaj odpadów i dokładną lokalizację. Wówczas na ekranie zostaną wyświetlone dostępne kontenery i ich aktualne ceny wynajmu.

Ile kosztuje wypożyczenie kontenera na śmieci w Poznaniu?

Cena kontenera na gruz w Poznaniu jest zależna od jego pojemności. Przykładamy maksymalną ilość starań, aby nasza oferta była najatrakcyjniejszą spośród wszystkich okolicznie dostępnych! Sprawdź też inne miasta w których działa EcoExpress24 np. Kalisz lub Konin.

do góry