Łomża

Łomża jest położona w województwie podlaskim nad rzeką Narew. Na chwilę obecną miasto liczy sobie 62 716 mieszkańców. Jest głównym ośrodkiem gospodarczym.

Łomża jest miastem, które początki sięgają X wieku. Prawa miejskie otrzymała 15 czerwca 1418 roku od księcia Janusza I. Największy rozkwit Łomży datuje się na XV i XVI wiek. Miasto jest otoczone przez Międzyrzecze Łomżyńskie oraz Dolinę Narwi. W północnej części miasta znajduje się obszar Chronionego Krajobrazu Równiny Kurpiowskiej i Doliny Dolnej Narwi. Las Jednaczewski jest miejscem odpoczynku mieszkańców. Znajduje się tutaj wiele atrakcji dla osób, które lubią biegać lub ćwiczyć na świeżym powietrzu. W Łomży jest aż 12 pomników przyrody

Najciekawsze obiekty zabytkowe w Łomży to: Ratusz pochodzący z lat 1822-1823, Brama Napoleona (tutaj podobno zatrzymał się, gdy prowadził wojska na Moskwę), Klasztor Kapucynów i kościół Matki Bożej Bolesnej (ocalony w 1944 roku przed wysadzeniem przez Niemców), Pomnik Hanki Bielickiej.

Na jakich osiedlach działamy w Łomży?

Nasza firma zajmuje się wywozem gruzu oraz podstawianiem kontenerów na gruz na następujących osiedlach: Starówka, Rembelin, Osiedle Monte Cassino, Osiedle Skarpa i Osiedle Pociejewo, Jantar, Górka Zawadzka, Mazowieckie, Konstytucji, Armii Krajowej, Medyk oraz Zawady Przedmieście, Łomżyca, Nowa Łomżyca, Maria, Narew, Staszica, Słoneczne, Parkowe, Młodych i Skowronki), Osiedla Kraska, Osiedle Przemysłowe. Zajmujemy się wywozem odpadów budowlanych i wielkogabarytowych w Łomży. Prowadzimy również utylizację odpadów. Działamy też w innych miastach w województwie podlaskim, na przykład w Suwałkach i w Białymstoku.

Częstym przypadkiem jest sytuacja w której klienci szukając Wywóz gruzu Łomża, Wywóz odpadów poremontowych Łomża, Wywóz odpadów Łomża, Wywóz odpadów zielonych Łomża, Wywóz odpadów pobudowlanych Łomża decydują się także na wynajem kontenera na gruz Łomża czy Transport gruzu Łomża.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

do góry