Leżajsk

Leżajsk jest historycznym miasteczkiem w województwie podkarpackim, leżącym na północ od Rzeszowa i Jarosławia, w dolinie Sanu.

Zabytki w Leżajsku

Najważniejsze zabytki w Leżajsku to: Ratusz w Leżajsku, na Rynku (budowla ratusza pochodzi z XVIII wieku), Wieża Obronna w Leżajsku, na Rynku (przylega do Ratusza, dawna obserwacyjna wieża ostatniej szansy), Bazylika w Leżajsku, przy Placu Mariackim 8 (wspaniały kościół NMP, przy nim znajduje się klasztor Bernardynów), Cerkiew w Leżajsku, Pałac Miera, przy ulicy Furgalskiego 4 (obecnie jest zajmowana przez siostry zakonne) oraz Ohel cadyka, przy ulicy Górnej (grób cadyka Elimeleha).

Jak zamówić kontener na gruz na platformie Ecoexpress24.pl?

Jest to bardzo proste. Wystarczy wykonać sześć kroków. Pierwszym z nich jest podanie Twojej lokalizacji. Drugim wybranie rodzaju odpadów. Trzecim wybór wielkości kontenera na odpady. Czwartym zalogowanie się lub zarejestrowanie. Jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie, to musisz się zarejestrować, ale zapewniamy, że nie zajmie Ci to wiele czasu. Piąty krok to dokonanie płatności. Możesz to zrobić przez internet, kartą lub przelewem tradycyjnym, w zależności od Twoich indywidualnych preferencji. Ostatnim krokiem jest przygotowanie się do odbioru kontenera na gruz. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje, w jaki sposób powinieneś to zrobić. Należy podkreślić to, że bardzo zależy nam na środowisku naturalnym, dlatego bardzo duży nacisk stawiamy na ekologiczną utylizację śmieci.

do góry