Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Jak spędzić ciekawie Dzień Dziecka? 

Jak spędzić ciekawie Dzień Dziecka? 

25 Maja 2022

Jak spędzić ciekawie Dzień Dziecka? 

Z podarowanej zabawki ucieszy się każde dziecko - to nie ulega wątpliwości. Warto jednak by ten dzień nie skończył się na materialnym prezencie. W coraz bardziej zabieganym świecie każda chwila spędzona wspólnie z bliskimi jest na wagę złota. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się jak spędzić dzień dziecka w ciekawy sposób.

Edukacja przez zabawę - pomysły na dzień dziecka

Sporo rodziców jest zdania, że szkoła zabija w dzieciach kreatywność. Niekończące się zadania domowe, “kucie” na pamięć i mnóstwo zajęć pozalekcyjnych sprawiają, że na banalną i staroświecką zabawę nie starczy czasu. 

By pobudzić kreatywność, możemy wykorzystać możliwość nauki przez zabawę. W internecie istnieje mnóstwo pomysłów na zabawę z wykorzystaniem np. kartonów. 

Na naszym serwisie ecoexpress24.pl udostępniamy pliki z zabawami edukacyjnymi o tematyce ekologii i segregacji odpadów. Wśród nich znajdziesz m.in. sudoku obrazkowe, segregację odpadów. Jest to ciekawy sposób na dzień dziecka online, pomysły te szczególnie przypadną do gustu dzieciom, które wolną spokojne zabawy. 

Systematyczność i obowiązki

Mimo że rok szkolny się kończy warto przygotować się na kolejny. W tym celu udostępniamy plany lekcji oraz plannery, ułatwiające wprowadzenie systematyczności w życiu codziennym.

Mamy nadzieję, że podobają Ci się nasze pomysły na dzień dziecka. Zapraszamy również do przeczytania naszego wpis: Komostownik - co to jest i dlaczego warto?

Kategoria: powiązane pliki [7]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Sudoku obrazkowe 1.79MB Plik: Sudoku obrazkowe
pdf Eco Bingo.pdf 3.41MB Plik: Eco Bingo.pdf
pdf Planlekcji.pdf 3.07MB Plik: Planlekcji.pdf
pdf Planner dzieci 178.5KB Plik: Planner dzieci
pdf Plan dnia - Obrazkowy.pdf 314.65KB Plik: Plan dnia - Obrazkowy.pdf
pdf Dyplom.pdf 1.99MB Plik: Dyplom.pdf
zip Segregacja.zip 0.99MB Plik: Segregacja.zip

do góry