Papa

Co możesz wrzucić do kontenera na papę lub Big-Baga na papę?

  • papa

Czego nie możesz wrzucać do kontenerów na PAPĘ?

  • Żadnych innych odpadów.

Wywóz papy i zagospodarowanie

Na platformie ecoexpress24.pl oferujemy usługę wywozu papy i jej utylizacji. W zależności od regionu Polski podstawiamy kontenery o pojemnościach 3, 5 lub 7m3 lub też odbiór papy składowanej na odpowiednio zabezpieczonych paletach.

Papa jako odpad jest ciężka, dlatego też nie podstawiamy do niej większych kontenerów. Możemy Ci zaproponować jednak podstawienie i odbiór kontenera z papą w całej Polsce. 

Papa jest odpadem klasyfikowanym pod kodem 17 03 80. Zagospodarowanie papy jako odpadu jest kosztowne, dlatego też jest to usługa droższa niż wywóz czystego gruzu lub też nawet odpadów pobudowlanych i poremontowych.

Dążymy do tego aby oferta odbioru i zagospodarowania papy była bardzo konkurencyjna cenowo.

Jak przekazać papę, jak pozbyć się papy?

Skorzystaj z formularza zapytania, my wycenimy usługę w oparciu o podane przez Ciebie parametry. Możesz zamówić u nas zarówno kontener na papę, jak i składować papę na własnych paletach. Koszt odbioru i zagospodarowania papy jest różny w zależności od regionu.

Oferujemy bezpieczny wywóz papy.

Na Twoje zapytanie przygotujemy indywidualną wycenę podstawienia kontenerów na papę. Możemy również tylko odbierać i zagospodarować Twoje odpady z papy.

Odbierzemy od Ciebie każde ilości odpadów a Ty masz gwarancję, że utylizacja papy będzie przeprowadzona zgodnie z przepisami. 

Papa jest traktowana jako odpad specjalny z kodem 17 03 80. Nigdy nie można pozbywać sie papy do wspólnych pojemników, ponieważ jest połączeniem nasączonej masą bitumiczną tektury z włókniną i mineralną posypką.

 

Usługa wywozu i zagospodarowaniaPAPY wyceniana jest na zapytanie.
Papa - zapytanie

Papa

 

Zapytanie o wywóz papy

 

do góry