Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Świnoujście

Wywóz i utylizacja odpadów poremontowych orazu gruzu w winoujściu - Sprawdź ceny

Przejdź na stronę główną i wpisz dokładny adres podstawienia kontenera oraz odbioru odpadów.

Sprawdź ile kosztuje wywóz gruzu w Twojej lokalizacji!

Świnoujście nazywane jest krainą 44 wysp. Posiada port morski i kąpielisko. Jest położone na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu wyspach i wysepkach. Mieszkańcy Świnoujścia utrzymują się głownie z turystyki. Najważniejsze zabytki w Świnoujściu to: układy urbanistyczne z XVIII-XIX w., wieża garnizonowego kościoła luterańskiego pw. Marcina Lutra z 1904 r., zespół fortów twierdzy Świnoujście nad rzeką Świną, wybudowanych w latach 1848-1863 i 1877-1900, fort I - Fort Gerharda (Fort Wschodni),fort II z lat 1848-1860, Park Zdrojowy, z XIX wieku, kamienica przy ul. Armii Krajowej 13, z ok. 1904.

Czym się zajmujemy w Świnoujściu?

W Świnoujściu wywozimy oraz utylizujemy odpady. Największy obszar naszej działalności w Świnoujściu zajmują odpady budowlane. Na Twoje zamówienie możemy podstawić pod wskazany przez Ciebie adres kontener do gruz.

Jakie odpady budowlane można do niego wrzucić?

To zależy. Posiadamy kontenery na czysty, zmieszany lub zanieczyszczony gruz. Do tego pierwszego możesz wrzucić na przykład odpady mineralne, takie jak: beton, cegła, ceramika, mury i tynki. Można wrócić niewielką ilość elementów z metalem (do 5 procent). Natomiast do kontenera do gruz zmieszany możesz wrzucić gruz ceglany lub betonowy z następującymi elementami: folia malarska, butelki , drewno, profile metalowe lub złom.

Jaka jest cena kontenera 7 m3 w Świnoujściu?

Wpisz dokładną lokalizację odbioru śmieci aby poznać ceny. Kontener podstawiamy po 24 godzinach. Inne okoliczne miasta, w których świadczymy usługi wywozu gruzu to Szczecin, Kalisz.
Potrzebujesz innych usług, związanych z wywozem gruzu, wywozem odpadów poremontowych, transportem gruzu, wywozem odpadów, kontenerami na gruz, wywozem odpadów zielonych, wywozem odpadów pobudowlanych czy wynajmu kontenerów na gruz? Sprawdź inne usługi dostępne w Twojej lokalizacji!

 

do góry