Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Świebodzin

Wywóz gruzu i innych odpadów w Świebodzinie

Wpisz dokładną lokalizajcę - miasto i ulicę,następnie wybierz rodzaj odpadów.

Świebodzin miasto jedyne w swoim rodzaju!


Świebodzin to miasto położone w województwie lubuskim. Jest siedzibą powiatu świebodzińskiego oraz gminy miejsko-wiejskiej Świebodzin, na Pojezierzu Łagowskim. Świebodzin leży w granicach historycznego Dolnego Śląska. Leży na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 3 i nr 92. W Świebodzinie znajduje się najwyższy pomnik Jezusa na świecie, nazywany Pomnikiem Chrystusa Króla. Najlepiej rozwija się przemysł meblarski, odzieżowy, spożywczy. Najważniejsze zabytki w Świebodzinie to: kościół parafialny pod wezwaniem św. Michała Archanioła, późnogotycki z XV wieku, przebudowany w 1541 roku, XVII-XIX wieku), zamek joannitów z XVI wieku, obecnie szpital, przebudowany w XVII wieku, XIX wieku, baszta Kamienna, z początku XIV wieku.

Czym zajmuje się nasz firma?


Prowadzimy odbiór odpadów na terenie Świebodzina. Przede wszystkim zajmujemy się odpadami budowlanymi, na przykład gruz oraz odpadami wielkogabarytowymi. Można u nas zamówić kontener na śmieci. Gwarantujemy, że przyjedziemy w wybranym przez Ciebie terminie. Potrzebujesz wywozu odpadów w innym mieście niż Świebodzin? Sprawdź gdzie jeszcze wywozimy gruz na terenie Województwa Lubuskiego.

Jak przebiega utylizacja śmieci?


Utylizacja odpadów nie jest niczym innym jak odzyskiem śmieci. Jest to szersze pojęcie, niż recykling, bo obejmuje na przykład także spalanie odpadów w spalarniach odpadów komunalnych. W procesie utylizacji odpady, które jeszcze da się wykorzystać poddaje się recyklingowi. W ramach utylizacji odpady wykorzystuje się jako surowce wtórne. Utylizacja może być wykonywana następującymi metodami: fizyczne, chemiczne, fizykochemiczne oraz termiczne. Do tych pierwszych zalicza się między innymi mieszanie, zagęszczanie i rozdrabnianie.

do góry