Nowe Miasteczko

Nowe Miasteczko leży w województwie lubuskim, w powiecie nowosolskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowe Miasteczko. Posiada prawa miejskie nieprzerwanie od 1945 roku.

Zabytki w Nowym Miasteczku

Nowe Miasteczko leży nad rzeką Biała Woda, blisko Głogowa, na zbiegu drogi krajowej nr 3 ze Świnoujścia i Szczecina do Jeleniej Góry oraz dróg wojewódzkich numer 293 i 328. Warte uwagi zabytki w Nowym Miasteczku to: Zespół urbanistyczno-architektoniczny, Kościół Św. Marii Magdaleny (pochodzi z XIV wieku, jest w stylu gotyckim, rozbudowywany w następnych stuleciach, wieża jest ozdobiona renesansową attyką, wyposażenie wnętrz w stylu barokowym), dawny kościół ewangelicki w stylu klasycystycznym (obecnie rzymsko-katolicki filialny kościół Opatrzności Bożej).

Nasza działalność w Nowym Miasteczku

Jeżeli zależy Ci na ochronie środowiska naturalnego, to z pewnością spodobają Ci się nasze usługi. Przeprowadzamy ekologiczną utylizację śmieci. W dodatku sami przyjeżdżamy po zamówiony przez Ciebie kontener na odpady. Można go zamówić przez platformę internetową ecoexpress24.pl. Do zamówienia konieczne jest założenie konta w serwisie, ale nie zajmie Ci to wiele czasu. Przy składaniu zamówienie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, ulicę i numer domu, kod pocztowy, miasto, adres e-mail, telefon, rodzaj konta, dane do faktury, faktura elektroniczna, adres e-mail do wysłania faktury. Jak widzisz, są to podstawowe dane, więc złożenie zamówienia na kontener na gruz, nie sprawi Ci żadnych trudności.

do góry