Mirosławiec

Mirosławiec (z niemieckiego Märkisch Friedland) jest miastem w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Mirosławiec.

Zabytki w Mirosławcu

Do wojewódzkiego rejestru zabytków w Mirosławcu zostały wpisane następujące obiekty: cmentarz żydowski, cmentarz rodowy z duktem widokowym, spichlerz przy ulicy Wolności 32, majdan zamkowy, Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP, dom, przy ulicy Kościelnej 6, teren Starego Miasta, dom przy ulicy Wałeckiej 24 i jego otoczenie.

Wywóz odpadów w Mirosławcu

Firma Ecoexpress24.pl jest pierwszą w Polsce, która posiada platformę internetową do zamawiania kontenerów na odpady Mirosławiec. Cała procedura trwa tylko kilka minut. Płatność również można wykonać przez internet. Posiadamy kontenery na gruz Mirosławiec w bardzo różnych rozmiarach. Na naszej stronie internetowej znajdziesz informacje dotyczące tego, jakie śmieci można wrzucać do konkretnych kontenerów Mirosławiec.

Na przykład do kontenera na odpady wielkogabarytowe można wrzucić takie odpady Mirosławiec, jak: łóżka, wersalki, sofy, stoły i krzesła, szafy i szafki, materace, fotele, meble ogrodowe, dywany i wykładziny, rowery i duży sprzęt sportowy, zabawki dużych rozmiarów, drzwi, ramy okienne, wanny i zlewozmywaki, drewniane przedmioty o dużych gabarytach oraz panele, deski, rury i inne długie elementy nie mieszczące się do standardowych pojemników. Nie można natomiast wrzucić do nich na przykład: papy lub azbestu. Zapraszamy!

do góry