Jastarnia

Jastarnia jest bardzo atrakcyjną turystycznie miejscowością nadbałtycką, znajduje się w samym centrum Półwyspu Helskiego, między Zatoką Pucką, a otwartym morzem, w województwie pomorskim.

Atrakcje w Jastarni

Jastarnia jest położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, który obejmuje wschodnie wybrzeże Bałtyku i duży fragment Zatoki Puckiej. W Jastarni przez cały rok czekają na turystów liczne atrakcje. Na pewno nie zapomnisz wycieczki w to miejsce przez długi czas, a jak masz szczęście tu mieszkać, to Ci po prostu zazdrościmy. Bardzo. Ma co dzień masz piękne plaże, molo, czyste powietrze z leczniczym jodem, latarnię morską. Możesz uprawiać żeglowanie i windsurfing. Nic dziwnego, że każdego roku przyjeżdżają tutaj tłumy turystów z Polski i zza granicy.

Nawet bardzo wymagający turysta doceni malownicze krajobrazy, interesujące szlaki turystyczny i bogatą kulturę rdzennych Kaszubów.

Zabytki w Jastarni

Pierwszym wartym zobaczenia zabytkiem jest Kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przy ulicy Księdza Stefańskiego 32. Został wybudowany w 1931 roku. Wnętrze kościoła zostało utrzymane w charakterystycznej dla Kaszubów kolorystyce - biało-błekitno-seledynowej. W kościele znajduje się wiele motywów rybackich.

Poza kościołem w Jastarni warto zobaczyć Chatę rybacką oraz zabytkowy zespół osady rybackiej.

Wywozimy odpady w Jastarni

Nasza firma zajmuje się wywozem odpadów pobudowlanych w Jastarni. Przez internet możesz u nas zamówić specjalny kontener na gruz. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

do góry