Strona główna/Jak to działa?/Zobacz gdzie działamy/Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie

Biała Piska - Kontener na gruz

Biała Piska jest ciekawym, zabytkowym miastem w województwie warmińsko-mazurskim, leżącym na Pojezierzu Mazurskim. Biała Piska to stacja kolejowa pomiędzy Piszem (18 km) a Ełkiem (35 km).

Położenie Białej Piskiej

Biała Piska leży w dolinie na wysokości 163 m nad poziomem morza. Z tego względu wjeżdżając do miasta od północy i ze wschodu można zobaczyć zabudowania dopiero wtedy, gdy jest się bardzo blisko tej miejscowości. Jedną z atrakcji Białej Piskiej jest 38- metrowa wieża ciśnień. Z jej szczytu będzie można dojrzeć proste, szerokiej ulice z zamkniętymi rządami domów, czerwonych dachów, pokrytych dachówką wśród zieleni, proste drogi wychodzące z miasta w sześciu kierunkach itd.

Zabytki w Białej Piskiej

Pierwszym interesującym zabytkiem jest Kościół Św. Andrzeja Boboli, przy placu Mickiewicza. Jest to barokowy kościół z lat 1756-63. Dobudowano do niego wieżę w 1832 roku. Kolejnym zabytkiem jest Ratusz, również przy placu Mickiewicza. Jest to budowla z początku XX wieku. W Białej Piskiej warto jeszcze zobaczyć wieżę ciśnień, przy ulicy Ogrodowej. Jest to interesująca, zabytkowa budowla z 1928 roku. Ma wysokość 38 metrów. W Białej Piskiej znajduje się również zdewastowany cmentarz niemiecki. Turystów zachwyca też zabudowa małomiasteczkowa z przełomu XIX i XX wieku.

Wywóz odpadów poremontowych w Białej Piskiej

Nasza firma prowadzi działalność gospodarczą polegającą na wywożeniu śmieci Biała Piska. Wynajmujemy kontenery na śmieci Biała Piska naszym klientom. Zamówienie kontenera Biała Piska jest bardzo proste.

zobacz inne miasta w województwie
do góry