Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Elbląg

Usługi wywozu gruzu i utylizacji odpadów w Elblągu

Elbląg to najstarsze miasto w województwie warmińsko-pomorskim oraz jedno z najstarszych miast w Polsce. Został założony w 1237 roku, a prawa miejskie otrzymał w 1246 roku. Elbląg to ośrodek przemysłu ciężkiego (Scana Zamech-śruby napędowe do statków i General Electric z Zakładem Metalurgicznym i Zakładem Turbin), przemysłu spożywczego (browar Grupy Żywiec), przemyslu meblarskiego. Jest to również miasto chętnie odwiedzane przez turystów. Jest to również bardzo dobry węzeł komunikacyjny, bo przez obwodnicę Elbląga przebiegają dwie drogi krajowe: S7 (łącząca Elbląg z Gdańskiem), Warszawą i Krakowem oraz S22. Najważniejsze zabytki Elbląga to: Kościół katedralny św. Mikołaja, (XIII-XV wiek), Brama Targowa z 1309 oraz pozostałości fortyfikacji miejskich, Kanał Elbląski, Kościół podominikański NMP ( XIII-XVI wiek), Kościół św. Wojciecha, Kościół Bożego Ciała, (XIII-XV wiek).

W jakim zakresie prowadzimy działalność gospodarczą w Elblągu?

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność polegającą na wywozie i utylizacji odpadów. Wywóz gruzu w Elblągu i innych miastach jest jedną z naszych najważniejszych usług. Przeznaczamy na niego najczęściej kontenery o pojemności 4, 5 lub 6 m3. Jeżeli potrzebujesz większego kontenera, to proponujemy Ci taki o pojemności 12 i 15 m3. Nie jest to nasz największy kontener, ale ten największy o pojemności 30 metrów sześciennych jest trudny do załadowania na samochód.

Jak zamówić kontener na gruz w Elblągu?

Wszelkie informacje znajdziesz pod tymi numerami telefonu: 801 066 653 i 71 758 00 67. Zapraszamy do kontaktu lub do sprawdzenia naszych usług w innych miastach np. w Olsztynie czy w Bartoszycach.

Usługi, które świadczymy w Elblągu to między innymi: Wywóz gruzu, Wywóz odpadów poremontowych, Transport gruzu, Wywóz odpadów, Kontenery na gruz, Wywóz odpadów zielonych, Wywóz odpadów pobudowlanych, Wynajem kontenerów na gruz.

Wywóz śmieci Elbląg - wynajmij kontener na odpady budowlane w Elblągu

Wytwarzanie odpadów budowlanych wiąże się z obowiązkiem zapewnienia prawidłowej utylizacji lub recyklingu. Jak to zrobić? Możesz próbować samodzielnie transportować odpady do PSZOK-ów lub na linie przetwórstwa, jednak z pewnością okaże się to trudny proces logistyczny.

Zdecydowanie wygodniej jest wynająć kontener na odpady w Elblągu. Profesjonalna firma podstawi go pod wskazany przez Ciebie adres. Co dalej? Po wypełnieniu kontenera i upływie okresu wynajmu, nastąpi odbiór odpadów, które następnie zostaną prawidłowo zutylizowane lub zrecyklingowane. Wynajem kontenera w Elblągu to najwygodniejszy sposób na legalne pozbycie się odpadów budowlanych.

Wywóz odpadów Elbląg - czego możesz się pozbyć?

Za pośrednictwem naszego portalu możesz wynająć kontener na wybrany rodzaj odpadów budowlanych. Niezależnie od tego, czy realizujesz inwestycję budowlaną, remontujesz mieszkanie czy przeprowadzasz się, możesz skorzystać z oferty i wynająć kontener przeznaczony do wywozu konkretnego rodzaju odpadów.

Wywóz jakich odpadów w Elblągu jest możliwy dzięki ofercie EcoExpress24.pl?

  • Czysty gruz - cegły, beton, mury, tynki, dachówki (dopuszczalna śladowa domieszka ceramiki).
  • Zmieszany gruz - gruz z domieszką ceramiki, glazury, złomu, opakowań po materiałach budowlanych, takich jak szkło, PET czy wiaderka; nieznacznie zanieczyszczonych folii malarskich (wszystko może stanowić maksymalnie 5% wszystkich odpadów).
  • Odpady poremontowe i pobudowlane - płyty kartonowo-gipsowe, złom, styropian, drewno, siatki montażowe, narzędzia, folie malarskie i ogrodowe, opakowania po materiałach budowlanych.
  • Odpady wielkogabarytowe - wywóz gabarytów w Elblągu pozwala Ci prawidłowo zagospodarować takie odpady, jak np. meble, rury, deski, panele, duży sprzęt sportowy i zabawki, stolarka okienna i drzwiowa.
  • Odpady z wełny mineralnej i odpady z papy - jako odpady niebezpieczne wymagają one specjalnej utylizacji. Odpady z papy i wełny mineralnej należy umieszczać w osobnych kontenerach.

Ile kosztuje wywóz odpadów budowlanych w Elblągu?

Należy mieć na uwadze to, że cena wywozu odpadów w Elblągu zależy od kilku czynników, a mianowicie rodzaju odpadów, pojemności kontenera, okresu wynajmu oraz lokalizacji. Wśród odpadów budowlanych znajdują się zarówno takie, które można przetworzyć i ponownie wykorzystać, jak również odpady niebezpieczne, wymagające specjalnej utylizacji. W kwestii okresu wynajmu kontenera w Elblągu - cena usługi obejmuje wynajem na okres 4 dni, wydłużenie tego okresu wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje wywóz śmieci w Elblągu? Uzupełnij w formularzu wszystkie niezbędne informacje, a wyświetli Ci się pełna oferta wynajmu kontenera na dany rodzaj odpadów budowlanych.

wywóz gruzu elbląg

do góry