Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Elbląg

Usługi wywozu gruzu i utylizacji odpadów w Elblągu

Elbląg to najstarsze miasto w województwie warmińsko-pomorskim oraz jedno z najstarszych miast w Polsce. Został założony w 1237 roku, a prawa miejskie otrzymał w 1246 roku. Elbląg to ośrodek przemysłu ciężkiego (Scana Zamech-śruby napędowe do statków i General Electric z Zakładem Metalurgicznym i Zakładem Turbin), przemysłu spożywczego (browar Grupy Żywiec), przemyslu meblarskiego. Jest to również miasto chętnie odwiedzane przez turystów. Jest to również bardzo dobry węzeł komunikacyjny, bo przez obwodnicę Elbląga przebiegają dwie drogi krajowe: S7 (łącząca Elbląg z Gdańskiem), Warszawą i Krakowem oraz S22. Najważniejsze zabytki Elbląga to: Kościół katedralny św. Mikołaja, (XIII-XV wiek), Brama Targowa z 1309 oraz pozostałości fortyfikacji miejskich, Kanał Elbląski, Kościół podominikański NMP ( XIII-XVI wiek), Kościół św. Wojciecha, Kościół Bożego Ciała, (XIII-XV wiek).

W jakim zakresie prowadzimy działalność gospodarczą w Elblągu?

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność polegającą na wywozie i utylizacji odpadów. Wywóz gruzu w Elblągu i innych miastach jest jedną z naszych najważniejszych usług. Przeznaczamy na niego najczęściej kontenery o pojemności 4, 5 lub 6 m3. Jeżeli potrzebujesz większego kontenera, to proponujemy Ci taki o pojemności 12 i 15 m3. Nie jest to nasz największy kontener, ale ten największy o pojemności 30 metrów sześciennych jest trudny do załadowania na samochód.

Jak zamówić kontener na gruz w Elblągu?

Wszelkie informacje znajdziesz pod tymi numerami telefonu: 801 066 653 i 71 758 00 67. Zapraszamy do kontaktu lub do sprawdzenia naszych usług w innych miastach np. w Olsztynie czy w Bartoszycach.

Usługi, które świadczymy w Elblągu to między innymi: Wywóz gruzu, Wywóz odpadów poremontowych, Transport gruzu, Wywóz odpadów, Kontenery na gruz, Wywóz odpadów zielonych, Wywóz odpadów pobudowlanych, Wynajem kontenerów na gruz.

wywóz gruzu elbląg

do góry