Strona główna/Jak to działa/Sprawdź co wywozimy/Wywóz i zagospodarowanie papy

Wywóz i zagospodarowanie papy

Do kontenera lub Big-Bag-a na papę możesz wrzucać jedynie ten odpad. Nie może w nim być innych frakcji odpadów.

Wywóz papy


Poprzez platformę ecoexpress24 dostarczamy Ci usługę wywozu papy i jej zagospodarowania. Ze względu na swoją specyfikę jest to usługa dostępna jedynie na zapytanie.

W zależności od regionu kraju podstawiamy kontenery o pojemnościach 3, 3,5, 5 lub 7m3 lub też odbiór papy składowanej bezpośrednio na odpowiednio zabezpieczonych paletach.

Papa jest dosyć ciężka, dlatego też nie możemy podstawić do jej odbioru większych kontenerów ale jeżeli masz do przekazania większe ilości, to zawsze możesz zamówić kilka sztuk. 

Dążymy do tego aby oferta odbioru i zagospodarowania papy była bardzo konkurencyjna cenowo na terenie całej Polski.
Sprawdź cenę odbioru papy dla Ciebie.

Jak przekazać papę, jak się pozbyć papy?

Skorzystaj z formularza zapytania, a my wycenimy usługę w oparciu o podane parametry. Poprzez formularz możesz zamówić kontener na papę, jak i też zamówić jedynie odbiór papy na Twoich paletach.

Cena wywozu papy

Koszt odbioru i zagospodarowania papy jest różny w zależności od regionu, dlatego też podamy Ci indywidualna wycenę. Papa jest też dosyć ciężka co wpływa na koszty jej transportu.
Papa w klasyfikacji odpadów opatrzona jest kodem 17 03 80. Jej zagospodarowanie jest dosyć kosztowne. Jest to więc usługa droższa niż wywóz czystego gruzu lub też nawet odpadów pobudowlanych i poremontowych.

Odbierzemy od Ciebie każde ilości odpadów a Ty masz gwarancję, że utylizacja papy będzie przeprowadzona zgodnie z przepisami. 

Jeżeli masz inne problematyczne odpady możemy zająć się organizacją ich odbioru i zagospodarowania działając jako pośrednik w obrocie odpadami w rozumieniu zapisów ustawy dnia 14 grudnia 2012 o odpadach (dz. u. 2013. poz. 21 z późn zm.)

do góry