Aktualności

 • Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet!

  2019-08-12
  Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez

  Wywóz odpadów po remoncie lub pracach rozbiórkowych jest obecnie znacznie prostszy niż jeszcze kilka lat temu. Dzięki możliwości zamawiania kontenerów online bez wchodzenia z domu w parę minut wypożyczy się odpowiedni pojemnik. Jak skorzystać z oferty wynajmu kontenera na odpady przez Internet?

 • Pozbądź się śmieci z posesji i dbaj o środowisko razem z nami!

  2019-08-08
  Pozbądź się śmieci z posesji i dbaj o środowi

  Usuwanie odpadów z posesji jest proste, gdy ma się do wyrzucenia jedynie zwykłe śmieci komunalne. Gdy chce się wyrzucić opady takie jak gruz, cegły, bądź gabaryty, należy samodzielnie zadbać o ich wywiezienie przez wyspecjalizowaną firmę. Nasza platforma przychodzi z pomocą każdemu, kto chce szybko i bez zbędnych formalności załatwić wywóz odpadów poremontowych lub pobudowlanych. Sprawdź, jakie to proste!

 • Gdzie najlepiej zamówić kontener na odpady?

  2019-08-01
  Gdzie najlepiej zamówić kontener na odpady?

  Jak kontener na gruz to tylko z ecoexpress24.pl - Odbiór odpadów należy zaplanować przed rozpoczęciem prac budowlanych, remontowych lub porządkowych, gdyż przede wszystkim ułatwi to sprawną realizację - u nas zrobisz to w kilka minut!

 • Kontener na odpady zamówisz przez Internet - sprawdź, jak to zrobić!

  2019-07-25
  Kontener na odpady zamówisz przez Internet - spra

  Wypożyczanie kontenerów na śmieci jest coraz popularniejsze. Pojemniki na odpady są zamawianie w czasie remontów, prac rozbiórkowych i budowlanych. Korzystają z nich również osoby, które chcą pozbyć się z domu starych mebli i innych gabarytów. Jeśli chcesz wypożyczyć kontener na odpady, sprawdź, jak to zrobić. Wystarczy tylko kilka minut, by zamówić profesjonalny odbiór odpadów.

 • Bądź eko - zamów kontener na odpady po remoncie

  2019-07-18
  Bądź eko - zamów kontener na odpady po remoncie

  Przygotowując się do remontu, powinno się pamiętać nie tylko o zakupie niezbędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Równie ważne jest zadbanie o wywóz odpadów, które powstaną podczas prac w mieszkaniu lub domu. Aby pozbyć się ich szybko i zgodnie z prawem, powinno się zamówić kontener na śmieci.

 • Kontenery na gruz coraz chętniej zamawiane

  2019-07-11
  Kontenery na gruz coraz chętniej zamawiane

  Polacy coraz częściej prezentują postawy ekologiczne, dlatego zamawianie kontenerów na odpady budowlane, poremontowe i wielkogabarytowe stało się popularne. Wynajem pojemników na odpady sprawia, że mieszkańcy różnych regionów dbają o czystość w swojej okolicy oraz stan przyrody w całym kraju. Dodatkowo korzystanie z usług wyspecjalizowanych firm jest wygodne, dlatego Polacy coraz częściej decydują się na wynajem kontenera na

 • Zamów ekspresowo i tanio wywóz gruzu w Krakowie

  2019-07-05
  Zamów ekspresowo i tanio wywóz gruzu w Krakowie

  Pierwsza w Polsce innowacyjna platforma www.ecoexpress24.pl dynamicznie się rozwija i coraz więcej firm specjalistycznych jest zainteresowanych dołączeniem do nas. Cieszy nas również fakt, że Klienci zadowoleni z naszych usług wracają i realizują kolejne zamówienia kontenera na gruz czy zmieszane odpady budowlane.

 • Jak zamówić kontener na gruz? Sprawdź, jakie to proste!

  2019-07-04
  Jak zamówić kontener na gruz? Sprawdź, jakie to

  Podczas remontów, prac rozbiórkowych i budowlanych coraz częściej zamawiane są kontenery. Wypożyczają je zarówno osoby prywatne, jak i firmy wykonujące remonty. Jeżeli chcesz zamówić kontener, sprawdź jak to zrobić. To prostsze niż myślisz!

 • Dołącz do ekonowoczesnych - zamawiaj kontenery na śmieci online!

  2019-06-27
  Dołącz do ekonowoczesnych - zamawiaj kontenery n

  Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z potrzeby dbania o środowisko naturalne, a wyrzucanie śmieci do lasów i na tereny zielone jest potępiane przez społeczeństwo. Dodatkowo coraz częściej na śmiecących nakładane są kary. Z tych powodów rośnie zainteresowanie wynajmem kontenerów. Szczególnie ciekawą opcją jest wypożyczanie kontenerów na śmieci przez Internet. Sprawdź, jak to działa!

 • Planujesz remont we wakacje? Zamów kontener online

  2019-06-17
  Planujesz remont we wakacje? Zamów kontener onlin

  W czasie lata często remontowane są mieszkania i domy, gdyż ciepła aura sprzyja wykonywaniu prac wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wymiana poszycia dachowego, stolarki okiennej, a nawet malowanie ścian w pokoju przebiega sprawniej, gdy powietrze jest ciepłe i suche. Jeżeli i Ty planujesz wakacyjny remont, sprawdź, jak zamówić kontener na śmieci przez Internet.

 • Zamawianie kontenera na odpady online w 5 prostych krokach

  2019-06-13
  Zamawianie kontenera na odpady online w 5 prostych

  Polacy mają coraz większą świadomość na temat szkodliwości spalania odpadów oraz niebezpieczeństw związanych z ich wyrzucaniem na tereny zielone. Z tego powodu rośnie zainteresowanie usługą wynajmu kontenerów. Obecnie można zamówić ich podstawienie przez Internet. Sprawdź, jakie to proste! Oto 5 kroków, które powinieneś spełnić, by zamówić pojemnik na odpady.

do góry