Aktualności

 • Odbiór odpadów po rozbiórce łatwiejszy niż myślisz

  2020-01-13
  Odbiór odpadów po rozbiórce łatwiejszy niż my

  Prace rozbiórkowe wiążą się z powstaniem dużych ilości problematycznych odpadów. Drewno, stolarka okienna i drzwiowa, gruz, ceramika, a także wiele innych śmieci tworzą grupę odpadów, których wyrzucanie do zwykłych pojemników jest zabronione. Jak legalnie i szybko pozbyć się śmieci po rozbiórce? Wystarczy skorzystać z oferty firmy podstawiającej specjalnej kontenery.

 • Jak tanio wypożyczyć kontener na gabaryty?

  2020-01-10
  Jak tanio wypożyczyć kontener na gabaryty?

  Gabaryty takie jak stare meble, dywany i uszkodzone dziecięce wózki nie mogą być wyrzucane do zwykłych pojemników na śmieci. Jest to podyktowane zarówno dużym rozmiarem odpadów tego typu, jak i trudnościami w ich późniejszym składowaniu. Gabaryty powinny być odbierane w osobnych kontenerach przez wyspecjalizowane firmy. Jeżeli chcesz pozbyć się z mieszkania starych, niepotrzebnych mebli i innych przedmiotów, sprawdź, jak

 • Polacy coraz częściej stawiają na ekologię

  2019-12-31
  Polacy coraz częściej stawiają na ekologię

  Jeszcze kilka lat temu Polacy byli sceptycznie nastawieni do ekologii i sortowania śmieci. Wiele odpadów trafiało do domowych pieców centralnego ogrzewania, a przed domami z reguły stały tylko kosze na odpady zmieszane. Obecnie śmieci coraz częściej są segregowane, a odpady poremontowe i stare meble rzadziej trafiają do pieców. Rosnąca świadomość Polaków na temat ekologii i konieczności ochrony środowiska naturalnego sprawia,

 • Ile kosztuje wywóz śmieci? Sprawdź ceny w Twojej lokalizacji

  2019-12-23
  Ile kosztuje wywóz śmieci? Sprawdź ceny w Twoje

  Podczas generalnych porządków w mieszkaniu po babci, przeprowadzki lub w czasie większego remontu pojawia się sporo odpadów, które powinny trafić do specjalnych kontenerów. Dzięki temu śmieci są wywożone na wysypisko, a osoba zamawiająca kontener może szybko i bez problemu pozbyć się problematycznych odpadów bez względu na ich ilość, typ i rozmiary. Jeżeli zamierzasz zamówić kontener na śmieci, sprawdź, ile zapłacisz.

 • Nie spalaj śmieci w okresie grzewczym. Kontrole pieców coraz częstsze!

  2019-12-16
  Nie spalaj śmieci w okresie grzewczym. Kontrole p

  Wraz z nadejściem pierwszych chłodnych dni i nocy rozpoczyna się okres grzewczy, a wraz z nim powraca problem smogu. Aby obniżyć poziom zanieczyszczeń powietrza, prowadzone są działania mające na celu zmniejszenie liczby osób spalających odpady i paliwa wątpliwej jakości. Szczególnie ważne jest zaniechanie palenia śmieci, w tym lakierowanego drewna, pianek tapicerskich i sklejek, które pokryte są niebezpiecznymi substancjami

 • Wywóz papy. Jak usunąć starą papę z dachu?

  2019-12-10
  Wywóz papy. Jak usunąć starą papę z dachu?

  Papa jest powszechnie wykorzystywana do pokrywania dachów. Umieszcza się ją zarówno na dachach domów jednorodzinnych i niewielkich bloków, jak i na pomieszczeniach gospodarczych, altanach i domkach letniskowych. Dzięki niej odpowiednio zabezpiecza się budynek przed przeciekaniem deszczu, zapewniając szczelność pokrycia dachowego. Niestety, papa jest materiałem, który jest trudny do utylizacji i niebezpieczny dla środowiska. 

 • Worki big-bag niezastąpione przy niewielkich remontach

  2019-12-02
  Worki big-bag niezastąpione przy niewielkich remo

  Skuwanie niewielkiej ilości glazury, burzenie fragmentu ścianki działowej lub inny szybki remont wiąże się z powstaniem odpadów, których nie można wyrzucić do zwykłego pojemnika na śmieci. Aby pozbyć się ich szybko i bez żadnych problemów, można skorzystać z worków big-bag. Co to takiego i w jaki sposób je zamówić?

 • Skuwasz tynki? Pamiętaj o zamówieniu kontenera

  2019-11-25
  Skuwasz tynki? Pamiętaj o zamówieniu kontenera

  W starych domach i blokach z wielkiej płyty tynki położone na ścianach cechują się niską jakością. Często są wykonane ze słabych mieszanek, a ich powierzchnia jest nierówna i mało estetyczna. Dodatkowo wiele osób skarży się, że tynk odpada ze ścian w czasie wiercenia, wieszania szafek, a nawet na skutek delikatnego uderzenia. Jeśli planujesz skuć tynki w swoim mieszkaniu, pamiętaj o kontenerze, do którego wyrzucisz

 • Dbaj o planetę razem z nami!

  2019-11-21
  Dbaj o planetę razem z nami!

  Ekologia jest coraz ważniejsza dla większości społeczeństwa krajów rozwiniętych. Coraz większa świadomość na temat zagrożeń związanych z niekontrolowanym wytwarzaniem i wyrzucaniem odpadów sprawia, że odpady są częściej segregowane i przetwarzane. Jeśli chcesz przyczynić się do ratowania planety, pamiętaj o wyrzucaniu problematycznych odpadów do kontenerów oferowanych przez nasz system.

 • Zamów kontener na odpady przez Internet.

  2019-11-14
  Zamów kontener na odpady przez Internet.

  Nowoczesne technologie zdominowały współczesny świat, a Internet daje coraz więcej możliwości korzystania z różnych usług bez wychodzenia z domu. Dzięki temu można zamówić online nawet kontener na śmieci, co znacznie ułatwi przeprowadzanie remontu lub wyrzucenie problematycznych odpadów.

 • Jak zamówić kontener na śmieci online? 4 proste kroki

  2019-11-08
  Jak zamówić kontener na śmieci online? 4 proste

  Kontener na śmieci znacznie ułatwia przeprowadzenie remontu, uporządkowanie mieszkania po babci oraz wyburzenie ściany. Dzięki niemu można szybko i zgodnie z prawem wyrzucić różne odpady, przygotowując się do dalszych prac oraz porządkując mieszkanie lub posesję. Jeśli zamierzasz zamówić kontener, sprawdź, jakie to proste.

do góry