Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Aktualności

 • Ile kosztuje wywóz śmieci? Sprawdź ceny w Twojej lokalizacji

  2019-12-23
  Ile kosztuje wywóz śmieci? Sprawdź ceny w Twoje

  Podczas generalnych porządków w mieszkaniu po babci, przeprowadzki lub w czasie większego remontu pojawia się sporo odpadów, które powinny trafić do specjalnych kontenerów. Dzięki temu śmieci są wywożone na wysypisko, a osoba zamawiająca kontener może szybko i bez problemu pozbyć się problematycznych odpadów bez względu na ich ilość, typ i rozmiary. Jeżeli zamierzasz zamówić kontener na śmieci, sprawdź, ile zapłacisz.

 • Nie spalaj śmieci w okresie grzewczym. Kontrole pieców coraz częstsze!

  2019-12-16
  Nie spalaj śmieci w okresie grzewczym. Kontrole p

  Wraz z nadejściem pierwszych chłodnych dni i nocy rozpoczyna się okres grzewczy, a wraz z nim powraca problem smogu. Aby obniżyć poziom zanieczyszczeń powietrza, prowadzone są działania mające na celu zmniejszenie liczby osób spalających odpady i paliwa wątpliwej jakości. Szczególnie ważne jest zaniechanie palenia śmieci, w tym lakierowanego drewna, pianek tapicerskich i sklejek, które pokryte są niebezpiecznymi substancjami

 • Wywóz papy. Jak usunąć starą papę z dachu?

  2019-12-10
  Wywóz papy. Jak usunąć starą papę z dachu?

  Papa jest powszechnie wykorzystywana do pokrywania dachów. Umieszcza się ją zarówno na dachach domów jednorodzinnych i niewielkich bloków, jak i na pomieszczeniach gospodarczych, altanach i domkach letniskowych. Dzięki niej odpowiednio zabezpiecza się budynek przed przeciekaniem deszczu, zapewniając szczelność pokrycia dachowego. Niestety, papa jest materiałem, który jest trudny do utylizacji i niebezpieczny dla środowiska. 

 • Worki big-bag niezastąpione przy niewielkich remontach

  2019-12-02
  Worki big-bag niezastąpione przy niewielkich remo

  Skuwanie niewielkiej ilości glazury, burzenie fragmentu ścianki działowej lub inny szybki remont wiąże się z powstaniem odpadów, których nie można wyrzucić do zwykłego pojemnika na śmieci. Aby pozbyć się ich szybko i bez żadnych problemów, można skorzystać z worków big-bag. Co to takiego i w jaki sposób je zamówić?

 • Skuwasz tynki? Pamiętaj o zamówieniu kontenera

  2019-11-25
  Skuwasz tynki? Pamiętaj o zamówieniu kontenera

  W starych domach i blokach z wielkiej płyty tynki położone na ścianach cechują się niską jakością. Często są wykonane ze słabych mieszanek, a ich powierzchnia jest nierówna i mało estetyczna. Dodatkowo wiele osób skarży się, że tynk odpada ze ścian w czasie wiercenia, wieszania szafek, a nawet na skutek delikatnego uderzenia. Jeśli planujesz skuć tynki w swoim mieszkaniu, pamiętaj o kontenerze, do którego wyrzucisz

 • Dbaj o planetę razem z nami!

  2019-11-21
  Dbaj o planetę razem z nami!

  Ekologia jest coraz ważniejsza dla większości społeczeństwa krajów rozwiniętych. Coraz większa świadomość na temat zagrożeń związanych z niekontrolowanym wytwarzaniem i wyrzucaniem odpadów sprawia, że odpady są częściej segregowane i przetwarzane. Jeśli chcesz przyczynić się do ratowania planety, pamiętaj o wyrzucaniu problematycznych odpadów do kontenerów oferowanych przez nasz system.

 • Zamów kontener na odpady przez Internet.

  2019-11-14
  Zamów kontener na odpady przez Internet.

  Nowoczesne technologie zdominowały współczesny świat, a Internet daje coraz więcej możliwości korzystania z różnych usług bez wychodzenia z domu. Dzięki temu można zamówić online nawet kontener na śmieci, co znacznie ułatwi przeprowadzanie remontu lub wyrzucenie problematycznych odpadów.

 • Jak zamówić kontener na śmieci online? 4 proste kroki

  2019-11-08
  Jak zamówić kontener na śmieci online? 4 proste

  Kontener na śmieci znacznie ułatwia przeprowadzenie remontu, uporządkowanie mieszkania po babci oraz wyburzenie ściany. Dzięki niemu można szybko i zgodnie z prawem wyrzucić różne odpady, przygotowując się do dalszych prac oraz porządkując mieszkanie lub posesję. Jeśli zamierzasz zamówić kontener, sprawdź, jakie to proste.

 • Uporaj się z rozbiórką przed rozpoczęciem zimy

  2019-10-28
  Uporaj się z rozbiórką przed rozpoczęciem zimy

  Prace rozbiórkowe przebiegają znacznie szybciej i sprawniej, gdy temperatura powietrza jest dodatnia. Mróz, deszcz lub śnieg, a także wiatr znacznie utrudniają dokonanie rozbiórki nawet niewielkiego zabudowania. Jeśli planujesz pozbyć się z posesji starych zabudowań, które grożą zawaleniem lub od dawna stoją nieużywane, sprawdź, jak ecoexpress24.pl może Ci pomóc.

 • Jak szybko posprzątać mieszkanie po dziadkach?

  2019-10-21
  Jak szybko posprzątać mieszkanie po dziadkach?

  Otrzymanie spadku po dziadkach w postaci mieszkania lub domu to dla wielu młodych ludzi szansa na usamodzielnianie się i założenie własnej rodziny. Niestety, z reguły dziadkowie mieszkają w dość zaniedbanych lokalach i posiadają wyłącznie stare, wysłużone meble, które powinno się usunąć. Jeśli planujesz remont mieszkania po dziadkach, sprawdź, jak szybko pozbyć się odpadów po pracach remontowych oraz opróżnianiu

 • Szybki i sprawny remont dzięki kontenerom ecoexpress24.pl

  2019-10-15
  Szybki i sprawny remont dzięki kontenerom ecoexpr

  Planując remont, powinno się uwzględnić nie tylko konieczność zakupu odpowiednich materiałów budowlanych i nowych mebli, ale również wywóz śmieci. Jeżeli zapomni się o odpadach, szybko pojawią się problemy z terminowym przeprowadzeniem prac i posprzątaniem mieszkania lub domu. Sprawdź, co zrobić, by szybko i sprawnie wywieźć wszystkie odpady, które powstają przy remoncie.

do góry