Zamówienia telefoniczne: 669 011 011

Aktualności

 • Usługi online coraz popularniejsze - przez Internet zamówisz nawet kontener

  2020-03-11
  Usługi online coraz popularniejsze - przez Intern

  Korzystanie z różnych usług przez Internet jest coraz powszechniejsze. Dzięki licznym platformom, gromadzącym usługodawców i pośredniczącym w zamawianiu, znacznie łatwiej jest znaleźć atrakcyjną ofertę dla siebie. Dotyczy to między innymi zamawiania kontenerów na odpady. Dzięki naszej firmie pojemnik na śmieci po remoncie lub gabaryty zamówi się bez wychodzenia z domu. Sprawdź, jakie to proste!

 • Zadbaj o środowisko z ecoexpress24.pl

  2020-03-05
  Zadbaj o środowisko z ecoexpress24.pl

  Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z największych wyzwań, przed którymi stanęła ludzkość. Zanieczyszczenia wód, terenów zielonych i miast oraz rosnący problem z przetwarzaniem surowców wtórnych sprawia, że wszyscy powinni aktywnie włączyć się w ochronę planety przed dalszą degradacją. Największe znaczenie ma zmiana własnych nawyków, dlatego już dziś zapoznaj się z naszą ofertą wynajmu kontenerów.

 • Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet

  2020-02-25
  Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez

  Podczas remontu, prac rozbiórkowych, a nawet w trakcie przeprowadzania gruntownych porządków w mieszkaniu po babci powstaje dużo śmieci. Większości z nich nie wolno wyrzucać do zwykłych kontenerów na odpady, gdyż są to śmieci, których nie można poddawać recyclingowi. Jeżeli potrzebujesz pojemnika na gruz lub inne odpady, sprawdź, jak możesz go zamówić.

 • Kontenery na odpady - w jakich rozmiarach są dostępne?

  2020-02-18
  Kontenery na odpady - w jakich rozmiarach są dost

  Kontenery na odpady są coraz chętniej zamawiane przez mieszkańców polskich miast i mniejszych miejscowości. Dzięki nim można szybko pozbyć się problematycznych śmieci i wywieźć je z posesji zgodnie z prawem. Wystarczy zamówić kontener, a wszelkie odpady zostaną odebrane w ciągu kilku dni. Jeżeli planujesz wypożyczyć kontener na śmieci, sprawdź, jakie rozmiary pojemników na opady są dostępne.

 • Wyrzucanie gruzu do lasu to przestępstwo. Zamów kontener i uniknij mandatu!

  2020-02-10
  Wyrzucanie gruzu do lasu to przestępstwo. Zamów

  Podczas remontów lub prac rozbiórkowych powstają duże ilości gruzu. Wiele osób wciąż nie wie, co z nimi zrobić, dlatego decyduje się na nielegalne rozwiązania. Jednym z nich jest wywożenie problematycznych odpadów do lasu. Powinno się pamiętać, że takie działanie jest przestępstwem i grozi za nie mandat w wysokości 500 złotych lub więcej. Jeżeli chcesz pozbyć się gruzu, sprawdź, co możesz z nim zrobić.

 • Kapitalny remont mieszkania a wywóz odpadów

  2020-02-06
  Kapitalny remont mieszkania a wywóz odpadów

  Przeprowadzenie kapitalnego remontu mieszkania wiąże się z koniecznością wykonania wielu prac, po których pozostaje mnóstwo gruzu i innych problematycznych odpadów. Ich wyrzucanie do zwykłych pojemników na śmieci jest zabronione i zagrożone nałożeniem mandatu o wysokości 500 złotych lub więcej. Jeżeli planujesz wykonać remont kapitalny, sprawdź, jak szybko i bezproblemowo pozbyć się odpadów poremontowych.

 • Segregacja śmieci się opłaca!

  2020-01-30
  Segregacja śmieci się opłaca!

  Od stycznia 2020 roku w większości miast obowiązują nowe, znacznie wyższe stawki za wywóz odpadów. Szczególnie dotkliwe są podwyżki opłat za odbiór odpadów zmieszanych, które mogą kosztować nawet o kilkaset procent więcej niż rok wcześniej! Jeżeli chcesz zaoszczędzić na usługach związanych z wywozem odpadów, pamiętaj, że segregacja się opłaca. Dotyczy to również usług oferowanych przez firmy odbierające odpady

 • Zaplanuj zimowy remont z głową - pamiętaj o wywozie odpadów!

  2020-01-21
  Zaplanuj zimowy remont z głową - pamiętaj o wyw

  Remonty najczęściej wykonuje się wiosną i latem, jednak nie ma przeszkód, by odnowić mieszkanie lub dom zimą. Wystarczy tylko dobrze przygotować się do prac remontowych, a wszystkie zadania wykona się szybko i sprawnie. Jeśli planujesz odświeżyć mieszkanie zimą, sprawdź, gdzie wynająć kontener na odpady pobudowlane.

 • Odbiór odpadów po rozbiórce łatwiejszy niż myślisz

  2020-01-13
  Odbiór odpadów po rozbiórce łatwiejszy niż my

  Prace rozbiórkowe wiążą się z powstaniem dużych ilości problematycznych odpadów. Drewno, stolarka okienna i drzwiowa, gruz, ceramika, a także wiele innych śmieci tworzą grupę odpadów, których wyrzucanie do zwykłych pojemników jest zabronione. Jak legalnie i szybko pozbyć się śmieci po rozbiórce? Wystarczy skorzystać z oferty firmy podstawiającej specjalnej kontenery.

 • Jak tanio wypożyczyć kontener na gabaryty?

  2020-01-10
  Jak tanio wypożyczyć kontener na gabaryty?

  Gabaryty takie jak stare meble, dywany i uszkodzone dziecięce wózki nie mogą być wyrzucane do zwykłych pojemników na śmieci. Jest to podyktowane zarówno dużym rozmiarem odpadów tego typu, jak i trudnościami w ich późniejszym składowaniu. Gabaryty powinny być odbierane w osobnych kontenerach przez wyspecjalizowane firmy. Jeżeli chcesz pozbyć się z mieszkania starych, niepotrzebnych mebli i innych przedmiotów, sprawdź, jak

 • Polacy coraz częściej stawiają na ekologię

  2019-12-31
  Polacy coraz częściej stawiają na ekologię

  Jeszcze kilka lat temu Polacy byli sceptycznie nastawieni do ekologii i sortowania śmieci. Wiele odpadów trafiało do domowych pieców centralnego ogrzewania, a przed domami z reguły stały tylko kosze na odpady zmieszane. Obecnie śmieci coraz częściej są segregowane, a odpady poremontowe i stare meble rzadziej trafiają do pieców. Rosnąca świadomość Polaków na temat ekologii i konieczności ochrony środowiska naturalnego sprawia,

do góry