Aktualności

 • Jak zamówić odbiór wełny mineralnej?

  2018-09-07
  Jak zamówić odbiór wełny mineralnej?

  Wełna mineralna jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów dociepleniowych. Dzięki niej można ocieplić dachy, a także wykonać izolację akustyczną. Co zrobić z odpadami z wełny mineralnej? Gdzie można je legalnie wyrzucić?

 • Zgodnie z obowiązującym prawem Polacy są zobligowani do utylizacji określonych odpadów.

  2018-09-03
  Zgodnie z obowiązującym prawem Polacy są zoblig

  Mianem PSZOK określa się punkty selektywnego zbierania odpadów komunalnych. Jest to wyznaczone przez gminę miejsce, w którym wszyscy mieszkańcy mogą pozostawić odpady wskazane w ustawie. W art. 3 ust. 2 pkt 6, ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2016 r. poz. 250) określono, że obowiązkiem gminy jest zapewnienie czystości i porządku na jej terenie.

 • Zalega Ci stara papa? Sprawdź jak możesz się jej pozbyć!

  2018-08-21
  Zalega Ci stara papa? Sprawdź jak możesz się je

  Usuwanie niektórych odpadów z posesji sprawia wiele problemów. Jednym z materiałów, których nie można wyrzucić do śmieci zmieszanych, jest papa. W jaki sposób prawidłowo ją wyrzucać?

 • Kontener na odpady? Wystarczy kilka kliknięć!

  2018-08-14
  Kontener na odpady? Wystarczy kilka kliknięć!

  Jeśli uważasz, że wynajem kontenerów na odpady zajmuje sporo czasu i wymaga planowania z dużym wyprzedzeniem, jesteś w błędzie. Dzięki naszej ofercie, kontener na odpady zamówisz przez aplikację i pokryjesz koszty podstawienia pojemnika przez PayU. Dowiedz się, jak działa aplikacja ecoexpress24.pl!

 • Gruz do zsypu? Nie ryzykuj, zamów worek Big Bag lub kontener!

  2018-08-07
  Gruz do zsypu? Nie ryzykuj, zamów worek Big Bag l

  W wielu blokach budowanych w okresie PRL wciąż użytkowane są zsypy na śmieci. Przez lata służyły mieszkańcom jako miejsce do opróżniania koszy na odpadki i wyrzucania wszelkich nieprzydatnych przedmiotów. Obecnie zsypy tracą na znaczeniu, głównie z powodu coraz powszechniejszej segregacji odpadów. Jakich śmieci nie wolno wyrzucać do zsypów w blokach?

 • Zamawianie kontenera na odpady - jak przygotować posesję?

  2018-07-25
  Zamawianie kontenera na odpady - jak przygotować

  Aby usunąć odpady pobudowlane, gruz, gabaryty bądź inne śmieci po remoncie, niezbędne jest zamówienie kontenera. Jak przygotować posesję przed dostarczeniem pojemnika na odpady?

 • Remontujesz mieszkanie i nie wiesz jaki kontener zamówić?

  2018-07-11
  Remontujesz mieszkanie i nie wiesz jaki kontener z

  „Remontuję mieszkanie w kamienicy. Wyburzyłem ścianę działową, usunąłem stare instalacje, kafle, parkiet. Sporo odpadów pochodzi z płyt karton-gipsowych i worków po materiałach budowlanych. Czy mogę zamówić kontener na gruz na wymienione odpady?” - podobne pytania często są zadawane firmie ecoexpress24.pl. Jaka jest na nie odpowiedź? Jak prawidłowo zamówić kontener na odpady powstałe podczas remontu?

 • Co zrobić z odpadami?

  2018-06-19
  Co zrobić z odpadami?

  Z tymi codziennymi zapewne nie mamy problemów, ale przychodzi moment, kiedy potrzebujemy specjalistycznej pomocy, dużych kontenerów lub też wywózki gabarytowych rzeczy. Najczęściej zdarza się to podczas budowy czy remontu, a wywiezienie różnego typu odpadów zgodnie z obowiązującym prawem jest konieczne. Najlepiej jest zamówić specjalny kontener, a dzięki nowoczesnym rozwiązaniom można to zrobić szybko i sprawnie.

 • W jaki sposób poradzić sobie z gruzem po budowie domu lub remoncie?

  2018-06-14
  W jaki sposób poradzić sobie z gruzem po budowie

  Planujesz przebudowę domu, skucie starej łazienki lub remont podjazdu? Już wiesz, że prace nieuchronnie pozostawią po sobie ślad w postaci góry gruzu, z którą nie będzie co zrobić? Sprawdź zatem, kto i w jaki sposób może pomóc Ci w rozwiązaniu Twojego problemu.

 • Jak pozbyć się śmieci? Tak prosto tylko w EcoExpress24.pl!

  2018-06-08
  Jak pozbyć się śmieci? Tak prosto tylko w EcoEx

  W pierwszym odruchu, kiedy tylko przygotowujemy się do remontu domu czy mieszkania, myślimy o farbach, panelach, płytkach. Potem przychodzi czas na planowanie zakupu odpowiednich urządzeń i mebli. Warto jednak zastanowić się, czy to aby wszystko. Ekipę malarsko-remontową mamy, pomysł mamy. Przystępujemy do działania i... mamy też śmieci. Co z nimi zrobić i jak o nich pomyśleć wcześniej, aby całe mieszkanie albo nasza posesja

 • Już odbieramy odpady budowlane w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu i Katowicach

  2018-05-11
  Już odbieramy odpady budowlane w Dąbrowie Górni

  Niedawno wystartowaliśmy z ecoexpress24.pl a już dodatkowo możemy zapewnić Wam podstawienie kontenera na odpady budowlane oraz poremontowe w Dąbrowie Górniczej, Sossnowcu i Katowicach.  Do platformy odbioru odpadów online dołączają kolejne firmy.  Teraz już możesz zamawiać kontenery na gruz w

do góry