Aktualności

 • Pozbądź się gruzu z rozbiórki w legalny sposób - to ważne!

  2019-02-14
  Pozbądź się gruzu z rozbiórki w legalny sposó

  Rozbiórka starych zabudowań gospodarczych, nieużywanych garaży lub szop i altan wiąże się z powstawaniem dużych ilości odpadów. Ich spalanie, składowanie na posesji oraz wyrzucanie do pojemników na odpady zmieszane jest zabronione. Jak pozbyć się gruzu z rozbiórki? Dlaczego jego usuniecie jest tak ważne?

 • Rozbiórka zabudowań gospodarczych - co zrobić z odpadami?

  2019-02-07
  Rozbiórka zabudowań gospodarczych - co zrobić z

  Na wielu wiejskich posesjach znajdują się nieużywane zabudowania gospodarcze. Część z nich ze względu na zły stan techniczny wymaga rozbiórki. Co zrobić z odpadami po rozbiórce dawnych kurników, stodół i szop? Rozwiązaniem jest wynajęcie kontenera na śmieci.

 • Kontener na gruz czysty czy zmieszany - który wybrać?

  2019-02-01
  Kontener na gruz czysty czy zmieszany - który wyb

  Wyrzucanie gruzu i odpadów pobudowlanych do pojemników na śmieci komunalne jest zabronione. Aby legalnie pozbyć się problematycznych odpadów, powinno się zamówić kontener na gruz. Przed wynajęciem pojemnika, powinno się sprawdzić, jakiego typu kontenera potrzebuje się w danym przypadku - na gruz czysty, gruz zmieszany, czy też na odpady pobudowlane i poremontowe?

 • Platforma ecoexpress24 - co ją wyróżnia?

  2019-01-24
  Platforma ecoexpress24 - co ją wyróżnia?

  Co wyróżnia naszą platformę ecoexpress24.pl? Wymiary dopasowane do potrzeb, dostępność już od 12h, bezpieczne płatności, odbiór odpadów specjalnych czy nawet dostępność w całej Polsce!

 • Jak kontener to tylko z EcoExpress24.pl

  2019-01-18
  Jak kontener to tylko z EcoExpress24.pl

  Planując remont, budowę lub prace rozbiórkowe, powinno się pamiętać, że w czasie prac powstanie sporo odpadów. Ich wyrzucanie do zwykłych pojemników na śmieci jest zabronione. Aby szybko uporządkować posesję, dom lub mieszkanie, można zamówić kontener na śmieci poremontowe i pobudowlane. Z naszą firmą zajmie to jedynie kilka minut!

 • Nie zanieczyszczaj środowiska! Bądź #econowoczesny razem z nami!

  2019-01-10
  Nie zanieczyszczaj środowiska! Bądź #econowocze

  Ekologia już dawno przestała być postrzegana jako fanaberia niewielkiej części społeczeństwa. Coraz głośniej mówi się o potrzebie dbania o planetę, dlatego Polacy popierają działania na rzecz ochrony środowiska. Wielu z nich wprowadza ekologiczne nawyki do codziennego życia, między innymi stara się dbać o wywóz odpadów w sposób zgodny z prawem.

 • #BądźECOnowoczesny razem z ecoexpress24.pl

  2019-01-02
  #BądźECOnowoczesny razem z ecoexpress24.pl

  Coraz większa grupa Polaków wybiera ekologiczne postawy. Rośnie liczba rodaków segregujących śmieci, kierujących się zasadą zero waste, a także korzystających z publicznych środków transportu. Dodatkowo dużo mówi się o potrzebie walki ze smogiem i konieczności wprowadzenia zmian w energetyce. Z tych powodów wynajem kontenerów na odpady przez intener staje się coraz powszechniejszy. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

 • Jak zamówić kontener na śmieci online? To prostsze niż myślisz!

  2018-12-27
  Jak zamówić kontener na śmieci online? To prost

  „Przeprowadzam duży remont w mieszkaniu po rodzicach. Chcę wyrzucić wszystkie stare meble, skuć zniszczoną glazurę oraz wyburzyć jedną ze ścian działowych. Dowiedziałem się, że nie wolno mi wyrzucić wymieniowych śmieci do pojemników na odpady komunalne. Poinformowano mnie w gminie, że moim obowiązkiem jest zamówienie kontenera na odpady. Gdzie i jak mogę go zamówić?” - pyta pan Marek z Bielska Białej.

 • Segregacja śmieci po 1 stycznia 2019 - zobacz co się zmieni

  2018-12-21
  Segregacja śmieci po 1 stycznia 2019 - zobacz co

  Polska jest zmuszona do przestrzegania coraz surowszych norm dotyczących recyclingu i segregacji odpadów. Ilość śmieci produkowanych przez gospodarstwa domowe jest wysoka, a odpady niesegregowane często trafiają na nielegalne składowiska. Z tego powodu do 2030 roku gminy są zobowiązane zwiększyć ponowne wykorzystanie odpadów szklanych, plastikowych i papierowych do poziomu 60 procent. Co to oznacza dla Polaków?

 • Meble z remontu to nie opał - dbaj o ekologie oraz własne zdrowie!

  2018-12-12
  Meble z remontu to nie opał - dbaj o ekologie ora

  Spalanie śmieci jest surowo zabronione, lecz wielu Polaków wciąż wrzuca do pieca odpady. Częstym przypadkiem jest palenie starych mebli, których nie można wyrzucić do pojemnika na odpady zmieszane. Jeżeli chce się dbać o środowisko, wywóz niepotrzebnych szaf, wersalek lub regałów można zamówić w naszej usłudze.

 • Wyrzucanie śmieci na terenach zielonych i na osiedlowych podwórzach jest karalne

  2018-12-07
  Wyrzucanie śmieci na terenach zielonych i na osie

  Śmieci zalegające w lasach, na polanach, a także na miejskich osiedlach to wyjątkowo smutny widok. Tereny zielone i miejskie przestrzenie tracą swój urok, a rozkładające się odpady wydzielają szkodliwe substancje, które trafiają do gleby, wody i powietrza. Aby powstrzymać degradację środowiska naturalnego, powinno się zadbać o legalny wywóz odpadów z własnego domu i posesji. 

do góry