Aktualności

 • Zamów ekspresowo i tanio wywóz gruzu w Krakowie

  2019-07-05
  Zamów ekspresowo i tanio wywóz gruzu w Krakowie

  Pierwsza w Polsce innowacyjna platforma www.ecoexpress24.pl dynamicznie się rozwija i coraz więcej firm specjalistycznych jest zainteresowanych dołączeniem do nas. Cieszy nas również fakt, że Klienci zadowoleni z naszych usług wracają i realizują kolejne zamówienia kontenera na gruz czy zmieszane odpady budowlane.

 • Jak zamówić kontener na gruz? Sprawdź, jakie to proste!

  2019-07-04
  Jak zamówić kontener na gruz? Sprawdź, jakie to

  Podczas remontów, prac rozbiórkowych i budowlanych coraz częściej zamawiane są kontenery. Wypożyczają je zarówno osoby prywatne, jak i firmy wykonujące remonty. Jeżeli chcesz zamówić kontener, sprawdź jak to zrobić. To prostsze niż myślisz!

 • Dołącz do ekonowoczesnych - zamawiaj kontenery na śmieci online!

  2019-06-27
  Dołącz do ekonowoczesnych - zamawiaj kontenery n

  Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z potrzeby dbania o środowisko naturalne, a wyrzucanie śmieci do lasów i na tereny zielone jest potępiane przez społeczeństwo. Dodatkowo coraz częściej na śmiecących nakładane są kary. Z tych powodów rośnie zainteresowanie wynajmem kontenerów. Szczególnie ciekawą opcją jest wypożyczanie kontenerów na śmieci przez Internet. Sprawdź, jak to działa!

 • Planujesz remont we wakacje? Zamów kontener online

  2019-06-17
  Planujesz remont we wakacje? Zamów kontener onlin

  W czasie lata często remontowane są mieszkania i domy, gdyż ciepła aura sprzyja wykonywaniu prac wykończeniowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Wymiana poszycia dachowego, stolarki okiennej, a nawet malowanie ścian w pokoju przebiega sprawniej, gdy powietrze jest ciepłe i suche. Jeżeli i Ty planujesz wakacyjny remont, sprawdź, jak zamówić kontener na śmieci przez Internet.

 • Zamawianie kontenera na odpady online w 5 prostych krokach

  2019-06-13
  Zamawianie kontenera na odpady online w 5 prostych

  Polacy mają coraz większą świadomość na temat szkodliwości spalania odpadów oraz niebezpieczeństw związanych z ich wyrzucaniem na tereny zielone. Z tego powodu rośnie zainteresowanie usługą wynajmu kontenerów. Obecnie można zamówić ich podstawienie przez Internet. Sprawdź, jakie to proste! Oto 5 kroków, które powinieneś spełnić, by zamówić pojemnik na odpady.

 • Uporządkuj swój dom przed wakacjami i zamów ekspresowo kontener na śmieci

  2019-06-13
  Uporządkuj swój dom przed wakacjami i zamów eks

  Do wakacji pozostał już tylko tydzień. Każdy z nas cieszy się już na swój upragniony wyjazd nad morze czy w góry i odpoczynek od codzienności. Ostatnie dni przed urlopem warto wykorzystać na generalne porządki w garażu, na strychu czy innych pomieszczeniach. Ecoexpress24 służy Wam pomocą. Zamawiając kontener na śmieci czyli odpady zmieszane wielkogabarytowe lub worek Big-Bag, pozbędziesz się zbędnego balastu a wracając z

 • Planujesz wakacyjny remont? Pamiętaj o kontenerze na odpady poremontowe!

  2019-06-10
  Planujesz wakacyjny remont? Pamiętaj o kontenerze

  Polacy wciąż poświęcają wolny czas na urlopie na wykonywanie prac remontowych w domach i mieszkaniach. Malowanie ścian i gipsowanie budynków, odnawianie dziecięcych pokojów, czy też kapitalny remont kuchni, najłatwiej jest wykonać w ciepłe, letnie dni. Malowane powierzchnie, kleje i preparaty gruntujące szybko wysychają, a aura sprzyja całodziennemu wietrzeniu pomieszczeń. Jeśli i Ty planujesz remont w czasie wakacji, pamiętaj

 • Czas na remont dachu! Zadbaj o szybki wywóz starego poszycia dachowego

  2019-05-30
  Czas na remont dachu! Zadbaj o szybki wywóz stare

  Wiosna i lato to dobry czas na wymianę starego poszycia dachowego na nowe. Słoneczne, długie dni sprzyjają prowadzeniu prac rozbiórkowych i budowlanych na dachu, a także wiążą się z mniejszym ryzykiem zalania budynku przez opady atmosferyczne. Jeżeli planujesz wymianę poszycia dachowego, pamiętaj nie tylko o zakupie materiałów budowlanych, ale i o zamówieniu kontenera na odpady pobudowlane.

 • Zamów kontener na gruz w Warszawie podobnie jak zamawiasz Ubera

  2019-05-29
  Zamów kontener na gruz w Warszawie podobnie jak z

  Nasza platforma oraz aplikacja www.ecoexpress24.pl dynamicznie się rozwija.  Coraz więcej firm specjalistycznych jest zainteresowanych dołączeniem do nas. Cieszy nas również fakt, że zadowoleni Klienci z naszych usług wracają i realizują kolejne zamówienia kontenera na gruz czy zmieszane odpady budowlane.

 • Prowadzisz firmę budowlaną? Zainstaluj aplikację ecoexpress24 i zamów kontener na gruz

  2019-05-27

  "Korzystam z platformy i aplikacji ecoexpress24 od od półtora roku obsługując budowy we Wrocławiu i okolicach. Jest to bardzo proste i szybkie narzędzie dla mnie i dla moich Klientów, ponieważ po podaniu adresu budowy, wybieram rodzaj kontenera, termin dostawy i płacę za kontener online.  Działa to tak jak odpadowy Uber, kontener na gruz już na drugi dzień jest na miejscu. Ecoexpress24 mogę polecić innym właścicielom firm

 • Wybór kontenera na śmieci - na jaki rozmiar się zdecydować?

  2019-05-27
  Wybór kontenera na śmieci - na jaki rozmiar się

  Kontener na odpady przydaje się podczas remontu, prac rozbiórkowych, a także w czasie usuwania z domu lub mieszkania starych mebli i uszkodzonych sprzętów. Można zamówić go również, gdy chce się wywieźć odpady niebezpieczne, takie jak azbest lub wełna mineralna. Problem stanowi jednak wybór odpowiedniego rozmiaru pojemnika. Jeżeli chodzi o kontenery na śmieci, rozmiary dostępne dla klientów firmy ecoexpress24.pl wynoszą od

do góry