Aktualności

 • Porządkowanie działki pod budowę - o czym pamiętać?

  2019-09-20

  Często zakup działki ze starymi zabudowaniami do rozbiórki jest znacznie bardziej opłacalny niż kupno działki z dala od miasta i bez doprowadzonych mediów. Stare działki są zwykle w lepszej lokalizacji, a dzięki doprowadzeniu do nich wody, prądu, kanalizacji i gazu umożliwiają szybsze rozpoczęcie budowy nowego domu bez konieczności przechodzenia przez wiele skomplikowanych i czasochłonnych formalności. O czym pamiętać zanim

 • Bądź eko - zrób jesienne porządki na swojej posesji!

  2019-09-12
  Bądź eko - zrób jesienne porządki na swojej po

  Jesień to dobry okres, by pozbyć się zbędnych przedmiotów i śmieci, które po lecie zalegają na posesji oraz w domu. Często odpadów jest bardzo dużo, zwłaszcza gdy w ciepłych miesiącach przeprowadziło się remont lub zmieniło się aranżację ogrodu. Jeżeli masz sporo śmieci do wyrzucenia, zamów kontener na odpady i szybko uprzątnij cały teren wokół domu.

 • Zaplanuj remont w każdym szczególe! Zamów kontener na odpady poremontowe

  2019-09-09
  Zaplanuj remont w każdym szczególe! Zamów konte

  Zanim rozpocznie się remont, powinno się dokładnie zaplanować wszystkie prace i zakup niezbędnych sprzętów oraz materiałów. Równie ważne jest przygotowanie się do usunięcia śmieci, które powstaną w czasie remontu i sprzątania po jego zakończeniu. Aby szybko i bezproblemowo pozbyć się odpadów poremontowych, powinno się pamiętać o wynajęciu kontenera. Sprawdź, jak wypożyczyć go przez Internet.

 • Remontujesz stary dom? Sprawdź, jak pozbyć się odpadów

  2019-08-29
  Remontujesz stary dom? Sprawdź, jak pozbyć się

  „Otrzymałam w spadku stary dom po babci i zamierzam przystąpić do jego kapitalnego remontu. Planuję wyburzyć kilka ścian działowych, wymienić okna i drzwi, a także wyrzucić wszystkie zawilgocone meble, dywany i inne przedmioty. Gdzie mogą zamówić wywóz odpadów tego typu?” - pyta pani Anna z Gliwic. Odpowiadamy na pytanie!

 • Przygotuj się do remontu z ecoexpress24.pl

  2019-08-23
  Przygotuj się do remontu z ecoexpress24.pl

  Planowanie remontu mieszkania lub domu wymaga dokładnego przemyślenia wielu kwestii. Szczególnie ważne jest pamiętanie o usunięciu odpadów, które utrudniają prowadzenie prac remontowych. Aby się ich pozbyć, można zamówić kontener na gruz lub inne śmieci poremontowe.

 • Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez Internet!

  2019-08-12
  Potrzebujesz kontenera na śmieci? Zamów go przez

  Wywóz odpadów po remoncie lub pracach rozbiórkowych jest obecnie znacznie prostszy niż jeszcze kilka lat temu. Dzięki możliwości zamawiania kontenerów online bez wchodzenia z domu w parę minut wypożyczy się odpowiedni pojemnik. Jak skorzystać z oferty wynajmu kontenera na odpady przez Internet?

 • Pozbądź się śmieci z posesji i dbaj o środowisko razem z nami!

  2019-08-08
  Pozbądź się śmieci z posesji i dbaj o środowi

  Usuwanie odpadów z posesji jest proste, gdy ma się do wyrzucenia jedynie zwykłe śmieci komunalne. Gdy chce się wyrzucić opady takie jak gruz, cegły, bądź gabaryty, należy samodzielnie zadbać o ich wywiezienie przez wyspecjalizowaną firmę. Nasza platforma przychodzi z pomocą każdemu, kto chce szybko i bez zbędnych formalności załatwić wywóz odpadów poremontowych lub pobudowlanych. Sprawdź, jakie to proste!

 • Gdzie najlepiej zamówić kontener na odpady?

  2019-08-01
  Gdzie najlepiej zamówić kontener na odpady?

  Jak kontener na gruz to tylko z ecoexpress24.pl - Odbiór odpadów należy zaplanować przed rozpoczęciem prac budowlanych, remontowych lub porządkowych, gdyż przede wszystkim ułatwi to sprawną realizację - u nas zrobisz to w kilka minut!

 • Kontener na odpady zamówisz przez Internet - sprawdź, jak to zrobić!

  2019-07-25
  Kontener na odpady zamówisz przez Internet - spra

  Wypożyczanie kontenerów na śmieci jest coraz popularniejsze. Pojemniki na odpady są zamawianie w czasie remontów, prac rozbiórkowych i budowlanych. Korzystają z nich również osoby, które chcą pozbyć się z domu starych mebli i innych gabarytów. Jeśli chcesz wypożyczyć kontener na odpady, sprawdź, jak to zrobić. Wystarczy tylko kilka minut, by zamówić profesjonalny odbiór odpadów.

 • Bądź eko - zamów kontener na odpady po remoncie

  2019-07-18
  Bądź eko - zamów kontener na odpady po remoncie

  Przygotowując się do remontu, powinno się pamiętać nie tylko o zakupie niezbędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Równie ważne jest zadbanie o wywóz odpadów, które powstaną podczas prac w mieszkaniu lub domu. Aby pozbyć się ich szybko i zgodnie z prawem, powinno się zamówić kontener na śmieci.

 • Kontenery na gruz coraz chętniej zamawiane

  2019-07-11
  Kontenery na gruz coraz chętniej zamawiane

  Polacy coraz częściej prezentują postawy ekologiczne, dlatego zamawianie kontenerów na odpady budowlane, poremontowe i wielkogabarytowe stało się popularne. Wynajem pojemników na odpady sprawia, że mieszkańcy różnych regionów dbają o czystość w swojej okolicy oraz stan przyrody w całym kraju. Dodatkowo korzystanie z usług wyspecjalizowanych firm jest wygodne, dlatego Polacy coraz częściej decydują się na wynajem kontenera na

do góry