Komunikaty

 • Przygotuj ogród na lato z pomocą ecoexpress24.pl

  2019-04-09
  Przygotuj ogród na lato z pomocą ecoexpress24.pl

  Wielkimi krokami zbliża się wiosna, lecz przed jej rozpoczęciem powinno się przygotować ogród na sezon wypoczynkowy. Uprzątnięcie roślin, liści i starych sadzonek jest dość proste dla osób znających się na ogrodnictwie. Nieco więcej trudności sprawia pozbycie się starych mebli ogrodowych i odpadów, które powstają podczas rozbiórki zniszczonych altan, szop i podobnych zabudowań. Aby szybko i sprawnie poradzić sobie z tym

 • Wynajem kontenera jest tańszy niż myślisz - sprawdź

  2019-03-27
  Wynajem kontenera jest tańszy niż myślisz - spr

  Kontener na odpady jest niezbędny, by pozbyć się wielu problematycznych śmieci. Zabronione jest wyrzucanie do zwykłych pojemników gruzu, ziemi, kamieni, resztek ceramiki lub metalowych rur. Jeżeli planujesz remont, prace rozbiórkowe lub budowlane, sprawdź, ile kosztuje wynajęcie kontenera na śmieci. Cena usługi jest niższa niż myślisz.

 • Podstawienie kontenera a zgoda spółdzielni mieszkaniowej

  2019-03-21
  Podstawienie kontenera a zgoda spółdzielni miesz

  Napisał do nas zaniepokojony pan Mariusz, który remontuje odziedziczone mieszkanie. Jak mogę zutylizować gruz w szybki sposób, skoro spóldzielnia powiedziała mi że mogę czekać nawet 30 dni? Odpowiadamy.

 • Czy wiesz że nieporządek na posesji grozi mandatem?

  2019-03-14
  Czy wiesz że nieporządek na posesji grozi mandat

  Zgodnie z przepisami, właściciel posesji jest zobowiązany do usunięcia z posesji śmieci i utrzymania jej w czystości. Ponadto obowiązkiem jest dokonanie rozbiórki budynków grożących zawaleniem i wywiezienie wszystkich odpadów powstałych w czasie prac rozbiórkowych.

 • Nowe zasady segregacji śmieci - co zmieniło się 1 stycznia 2019?

  2019-03-06
  Nowe zasady segregacji śmieci - co zmieniło się

  Ministerstwo Środowiska wyliczyło, że Polacy marnują rocznie ponad 9 ton żywności, a na oczyszczanie lasów z porzuconych w nich śmieci wydaje się nawet 16 mln złotych. Z tego powodu zmieniają się zasady segregacji odpadów - od 1 stycznia 2019 roku śmieci rozdziela się do 5 różnych pojemników.

 • Musisz pilnie wykonać remont? Sprawdź jak szybko pozbyć się śmieci poremontowych!

  2019-02-28
  Musisz pilnie wykonać remont? Sprawdź jak szybko

  „W moim domu doszło do awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej. Cała łazienka została zalana podczas urlopu i dopiero po kilkunastu dniach dowiedziałem się o usterce. Instalacja wymaga pilnej wymiany, glazura jest zniszczona. Rozpoczynam nieplanowany remont i nie wiem, co zrobić, by szybko pozbyć się odpadów poremontowych.” - napisał do nas pan Marek. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej rozwiązać ten problem.

 • Pozbądź się eternitu z naszą pomocą!

  2019-02-21
  Pozbądź się eternitu z naszą pomocą!

  Eternit jest materiałem o wysokiej szkodliwości dla zdrowia. Nadal znajduje się na dachach wielu budynków, jednak jego usuniecie powinno być priorytetem dla mieszkańców nieruchomości. Dzięki pomocy ecoexpress24.pl pozbędziesz się eternitu szybko i sprawnie.

 • Pozbądź się gruzu z rozbiórki w legalny sposób - to ważne!

  2019-02-14
  Pozbądź się gruzu z rozbiórki w legalny sposó

  Rozbiórka starych zabudowań gospodarczych, nieużywanych garaży lub szop i altan wiąże się z powstawaniem dużych ilości odpadów. Ich spalanie, składowanie na posesji oraz wyrzucanie do pojemników na odpady zmieszane jest zabronione. Jak pozbyć się gruzu z rozbiórki? Dlaczego jego usuniecie jest tak ważne?

 • Rozbiórka zabudowań gospodarczych - co zrobić z odpadami?

  2019-02-07
  Rozbiórka zabudowań gospodarczych - co zrobić z

  Na wielu wiejskich posesjach znajdują się nieużywane zabudowania gospodarcze. Część z nich ze względu na zły stan techniczny wymaga rozbiórki. Co zrobić z odpadami po rozbiórce dawnych kurników, stodół i szop? Rozwiązaniem jest wynajęcie kontenera na śmieci.

 • Kontener na gruz czysty czy zmieszany - który wybrać?

  2019-02-01
  Kontener na gruz czysty czy zmieszany - który wyb

  Wyrzucanie gruzu i odpadów pobudowlanych do pojemników na śmieci komunalne jest zabronione. Aby legalnie pozbyć się problematycznych odpadów, powinno się zamówić kontener na gruz. Przed wynajęciem pojemnika, powinno się sprawdzić, jakiego typu kontenera potrzebuje się w danym przypadku - na gruz czysty, gruz zmieszany, czy też na odpady pobudowlane i poremontowe?

 • Platforma ecoexpress24 - co ją wyróżnia?

  2019-01-24
  Platforma ecoexpress24 - co ją wyróżnia?

  Co wyróżnia naszą platformę ecoexpress24.pl? Wymiary dopasowane do potrzeb, dostępność już od 12h, bezpieczne płatności, odbiór odpadów specjalnych czy nawet dostępność w całej Polsce!

do góry