Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Zamów kontener na odpady przez Internet.

Zamów kontener na odpady przez Internet.

14 Listopada 2019

Nowoczesne technologie zdominowały współczesny świat, a Internet daje coraz więcej możliwości korzystania z różnych usług bez wychodzenia z domu. Dzięki temu można zamówić online nawet kontener na śmieci, co znacznie ułatwi przeprowadzanie remontu lub wyrzucenie problematycznych odpadów.

  1. Zamawianie kontenera przez Internet jest proste i łatwe
  2. Wypożyczenie kontenera jest tańsze niż myślisz

Zamówienie kontenera na odpady przez Internet jest usługą kierowaną zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz spółdzielni mieszkaniowych. Usługa jest niedroga, a korzystanie z niej jest proste. Dzięki temu zainteresowanie nią rośnie, a problematyczne odpady trafiają tam, gdzie powinny.

Zamawianie kontenera przez Internet jest proste i łatwe

Zamawiając kontener przez Internet, ma się okazję zaoszczędzić sporo czasu. Założenie konta na platformie jest proste, podobnie jak złożenie zamówienia. Wystarczy wybrać typ kontenera, jaki chce się zamówić, a następnie określić, jaki powinien być jego rozmiar. Następnie podaje się lokalizację, do której ma być dostarczony pojemnik. Na tej podstawie nasza platforma wyszukuje kontenery dostępne w okolicy. Zamawiający poznaje ich wielkość, cenę oraz czas oczekiwania na ich podstawienie. Po wybraniu pojemnika dokonuje się płatności za usługę. Przelew jest wykonywany za pośrednictwem systemu PayU, który zapewnia bezpieczeństwo płatności i chroni przed wyciekiem danych osobowych osoby zlecającej płatność. Ponadto PayU umożliwia księgowanie przelewu w czasie rzeczywistym, co przekłada się na krótszy czas oczekiwania na podstawienie kontenera.

Wypożyczenie kontenera jest tańsze niż myślisz

Koszt zamówienia kontenera na opady jest niewysoki, co zachęca do skorzystania z usługi. Pojemnik o wielkości 5-7 m3 zamówi się już za 300-400 złotych. Zmieszczą się do niego wszystkie odpady, które powstaną podczas remontu jednego pomieszczenia lub dwóch niewielkich pokojów. Kontener jest podstawiany do wskazanej lokalizacji na okres 5 dni, a następnie jest odbierany od zamawiającego nawet pod jego nieobecność.
 
Co ważne, zamawiając kontener na śmieci, usuwa się wszystkie problematyczne odpady zgodnie z prawem. Dzięki temu uniknie się mandatu w wysokości 500 złotych lub wyższej, który otrzymują osoby wyrzucające odpady w sposób niezgodny z obowiązującymi przepisami. Dotyczy to między innymi wyrzucania śmieci do lasów, na pola uprawne, tereny zielone w miastach oraz pozostawiania ich w bramach. Mandat może być jeszcze dotkliwszy, jeżeli zaśmiecanie powtarza się po raz kolejny.

Podobne wiadomości:

do góry