Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Zamów kontener na gruz w Warszawie podobnie jak zamawiasz Ubera

Zamów kontener na gruz w Warszawie podobnie jak zamawiasz Ubera

29 Maja 2019
Nasza platforma oraz aplikacja www.ecoexpress24.pl dynamicznie się rozwija. Coraz więcej firm specjalistycznych jest zainteresowanych dołączeniem do niej. Cieszy nas również fakt, że zadowoleni z naszych usług Klienci wracają i realizują kolejne zamówienia kontenera na gruz czy zmieszane odpady budowlane.

Zamów kontener na gruz w Warszawie podobnie jak zamawiasz Ubera.

Najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynkiem jest  Warszawa. Wielu naszych Klientów mieszkających w Warszawie i okolicznych miejscowościch, to ludzie pracujący w korporacjach. Często są zapracowani i zabiegani. Platforma ecoexpress24.pl spełnia ich wymagania, ponieważ z otrzymanych ankiet wynika, że właśnie Ci Klienci korzystają z aplikacji i zamawiają kontener na gruz analogicznie jak transport przez Ubera, Mytaxi czy lunch poprzez pyszne.pl. Zlecenia podstawienia kontenera realizujemy kompleksowo i szybko. Działamy na dużą skalę, dlatego też nasza oferta cenowa jest atrakcyjna, a co najważniejsze działamy zgodnie z prawem. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiają się materiały i zdjęcia osób wywożących odpady do lasu swoimi samochodami. Jest to nielegalne a wywóz odpadów na tak zwane dzikie wysypiska jest karany wysokimi mandatami. Odpady zalegające w lesie zanieczyszczają glebę a skutki takich działań są nieodwracalne. Tereny leśne są też coraz częściej monitorowane. Dlatego zadbaj o środowisko podczas budowy, remontu czy generalnych porządków i zamów kontener na odpady korzystając z www.ecoexpress24.pl. Zamówienie kontenera po zainstalowaniu aplikacji zajmuje tylko 3 minuty a cały proces to 6 kroków od podania swojej lokalizacji do przygotowania miejsca na podstawienie kontenera. 

Prowadzisz firmę remontowo-budowlaną w Warszawie, zamów kontener na gruz.

Dołącz już dzisiaj do platformy ecoexpress24 i utylizuj bezpiecznie i zgodnie z prawem odpady budowlane oraz gruz. Dla właściciela firmy budowlanej www.ecoexpress24.pl to bardzo wygodne narzędzie. Atrakcyjne ceny a przede wszystkim terminowowość realizacji usług sprawiają, że zadowoleni pracownicy firmy realizują kolejne zamówienia na nowo rozpoczętych budowach. Zadowoleni są też właściciele firm z wysokiej jakości oferowanych przez ecoexpress24.pl usług. Jest to dla nas największy sukces i motywacja do ciągłego rozwoju. Zaloguj się na platoformie, podaj lokalizację budowy i przekonaj się jakie to proste: https://www.ecoexpress24.pl/ 
 
Ważne: Przed realizacją kolejnego zlecenia online warto się zastanowić jaki rodzaj odpadów będzie występował przy pracach rozbiórkowych, budowlanych czy remontowych, na jakim etapie budowy aktualnie jesteś i jaki odpad będzie dominującym? Zlecenie odbioru kontenera prosimy zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem aby znajdujący się w nim gruz czy inne zmieszane odpady budowlane w chwili jego odbioru wypełniały kontener poniżej wysokości burt.

Uwaga: Nie można ładować kontenera powyżej wysokości burt ponieważ jego waga uniemożliwi podniesienie z posesji czy placu budowy. W przypadku kiedy kontener jest przeładowany kierowca ma prawo odmówić wykonania usługi.

 

Prowadzisz firmę odpadową zajmującą się wywozem gruzu w Warszawie - dołącz do ecoexpress24.pl

W związku z dynamicznym rozwojem, nasi konsultanci przyjmujący zlecenia otrzymują pytania: Jakie formalności muszę spełnić aby do was dołączyć i otrzymywać zlecenia z platformy ecoexpress24.pl? Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z nami wysyłając email na adres: partnerzy@ecoexpress24.pl  lub wypełnić prosty formularz dostawcy. W załączeniu link do Strefy Dostawcy gdzie znajdziesz formularz kontaktowy: https://www.ecoexpress24.pl/strefa-dostawcy/index

Jak korzystać z platformy ecoexpress24.pl będąc dostawcą usług?

Daj się znaleźć w #ecoexpress24.pl i zacznij już dziś przyjmować zlecenia przez internet. Dołącz do najlepszej platformy odbioru gruzu i odpadów budowlanych.

 
Zapewniamy odbiór odpadów od firm remontowych i budowlanych oraz Klientów indywidualnych w całej Polsce. Oprócz Warszawy i województwa mazowieckiego, utylizujemy odpady w województwie śląskim i miastach województwa takich jak: Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Ruda Śląska. Podstawiamy kontenery na odpady budowlane w województwie dolnośląskim i miastach woj. dolnośląskiego m.inn: Wrocław, Trzebnica, Wałbrzych. 

Kampania odbioru odpadów online www.ecoexpress24.pl w Warszawie 

 
Kampanię ecoexpress24.pl w Warszawie promującą zamawianie kontenerów online realizujemy między innymi poprzez reklamę innowacjnej aplikacji na autobusach miejskich w stolicy. 
 
 

Usługi jakie aktualnie oferujemy w Warszawie na platformie ecoexpress24 to:

 
  • Wywóz gruzu Warszawa
  • Wywóz odpadów poremontowych Warszawa
  • Transport gruzu Warszawa
  • Wywóz odpadów Warszawa
  • Kontenery na gruz Warszawa
  • Wywóz odpadów zielonych Warszawa
  • Wywóz odpadów pobudowlanych Warszawa
  • Wynajem kontenerów na gruz Warszawa

 

Podobne wiadomości:

do góry