Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Zamów ekspresowo i tanio wywóz gruzu w Krakowie

Zamów ekspresowo i tanio wywóz gruzu w Krakowie

5 Lipca 2019

Pierwsza w Polsce innowacyjna platforma www.ecoexpress24.pl dynamicznie się rozwija i coraz więcej firm specjalistycznych jest zainteresowanych dołączeniem do nas. Cieszy nas również fakt, że Klienci zadowoleni z naszych usług wracają i realizują kolejne zamówienia kontenera na gruz czy zmieszane odpady budowlane.

Zamów kontener na gruz w Krakowie analogicznie jak zamawiasz Ubera

Bardzo dynamicznie rozwijającym się rynkiem jest Kraków i Małopolska. Powstaje wiele nowych inwestycji i nowych miejsc pracy. Wielu naszych Klientów w Krakowie i okolicznych miejscowościach to ludzie zapracowani. Właśnie Ci Klienci korzystają z aplikacji i zamawiają kontener na gruz analogicznie jak transport przez Ubera, Mytaxi czy lunch poprzez Uber eats, pyszne.pl. Zlecenia podstawienia kontenera realizujemy kompleksowo i szybko. Działamy na dużą skalę, dlatego też nasza oferta cenowa jest atrakcyjna, a co najważniejsze działamy zgodnie z prawem. Ostatnio w mediach pojawiają się materiały i zdjęcia osób wywożących odpady do okolicznych lasów swoimi samochodami. Jest to nielegalne a wywóz odpadów na tak zwane dzikie wysypiska jest karany wysokimi mandatami. Odpady zalegające w lesie zanieczyszczają glebę a skutki takich działań są nieodwracalne. Tereny leśne są też coraz częściej monitorowane. Dlatego zadbaj o środowisko podczas budowy, remontu czy generalnych porządków i zamów kontener na odpady korzystając z www.ecoexpress24.pl.

Zamówienie kontenera po zainstalowaniu aplikacji zajmuje tylko 3 minuty a cały proces to 6 kroków od podania swojej lokalizacji do przygotowania miejsca na podstawienie kontenera.


Podczas remontów, prac rozbiórkowych i budowlanych najwygodniej jest zamówić kontener na gruz. Wypożyczają je zarówno osoby prywatne, jak i firmy budowlano-remontowe. Chcesz zamówić kontener na gruz skorzystaj z ecoexpress24.pl już dzisiaj. To prostsze niż myślisz!


Prowadzisz firmę remontowo-budowlaną w Krakowie, zamów kontener na gruz.


Dołącz już dzisiaj do platformy ecoexpress24 i utylizuj bezpiecznie i zgodnie z prawem odpady budowlane oraz gruz. Dla właściciela firmy budowlanej www.ecoexpress24.pl to bardzo wygodne narzędzie. Atrakcyjne ceny w Krakowie a przede wszystkim terminowość realizacji usług sprawiają, że zadowoleni pracownicy firm realizują kolejne zamówienia na nowo rozpoczętych budowach. Zadowoleni są też właściciele firm z wysokiej jakości oferowanych przez ecoexpress24.pl usług. Jest to dla nas największy sukces i motywacja do ciągłego rozwoju. Zaloguj się na platformie, podaj lokalizację budowy i przekonaj się jakie to proste: https://www.ecoexpress24.pl/

Prowadzisz firmę oferującą wywóz gruzu w Krakowie - dołącz do najlepszej platformy ecoexpress24.pl


Naszą mocną stroną jest skalowalność oraz dynamiczny rozwój w całej Polsce. Jesteśmy otwarci na nowe firmy zainteresowane współpracą. Każda z firm zajmująca się wywozem odpadów i działająca legalnie może do nas dołączyć. Konsultanci przyjmujący zlecenia telefoniczne często otrzymują pytania: jakie formalności muszę spełnić aby do nas dołączyć i otrzymywać zlecenia z platformy www.ecoexpress24.pl. Procedura jest bardzo prosta, wystarczy skontaktować się z nami wysyłając email na adres: partnerzy@ecoexpress24.pl lub wypełnić prosty formularz dostawcy. W załączeniu link do Strefy Dostawcy gdzie znajdziesz formularz kontaktowy: https://www.ecoexpress24.pl/strefa-dostawcy


Jak korzystać z platformy ecoexpress24.pl będąc dostawcą usług w Krakowie?

Platforma ecoexpress24 została stworzona z myślą o naszych Partnerach Handlowych.

 

Odbiór i wywóz gruzu Kraków - jak prawidłowo zapełnić kontener na gruz?


Przed realizacją zlecenia online czy telefonicznego warto się zastanowić jaki rodzaj odpadów będzie występował przy pracach rozbiórkowych, budowlanych czy remontowych i na jakim etapie? Zgłoszenie odbioru kontenera należy zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem aby znajdujący się w nim gruz czy zmieszane odpady budowlane w chwili jego odbioru wypełniały kontener poniżej wysokości burt.


Ważne: Nie można ładować kontenera powyżej wysokości burt ponieważ jego waga uniemożliwi podniesienia z posesji czy placu budowy. W przypadku kiedy kontener jest przeładowany kierowca ma prawo odmówić wykonania usługi.


Zapewniamy odbiór odpadów dla firm remontowych i budowlanych oraz Klientów indywidualnych w całej Polsce.

Oprócz Krakowa i małopolski utylizujemy odpady w województwie śląskim i miastach województwa śląskiego takich jak: Katowice, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Ruda Śląska. Podstawiamy kontenery na odpady budowlane w województwie dolnośląskim i miastach woj. dolnośląskiego minn:
Wrocław, Trzebnica, Wałbrzych, Strzelin.

Prowadzisz firmę remontowo-budowlaną w Krakowie? Dołącz do platformy ecoexpress24 i utylizuj bezpiecznie i zgodnie z prawem odpady budowlane oraz gruz. Zamów pierwszy kontener już dzisiaj i korzystaj z ecoexpress24 jak z UberaZamówienie kontenera nigdy nie było tak proste i tanie.

Usługi jakie aktualnie oferujemyw Krakowie poprzez platformę ecoexpress24 to:

  • Wywóz gruzu Kraków
  • Wywóz odpadów poremontowych Kraków
  • Transport gruzu Kraków
  • Wywóz odpadów Kraków
  • Kontenery na gruz Kraków
  • Wywóz odpadów budowlanych Kraków
  • Wynajem kontenerów na gruz Kraków

Podobne wiadomości:

do góry