Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Zamawianie kontenera na odpady online w 5 prostych krokach

Zamawianie kontenera na odpady online w 5 prostych krokach

13 Czerwca 2019

Polacy mają coraz większą świadomość na temat szkodliwości spalania odpadów oraz niebezpieczeństw związanych z ich wyrzucaniem na tereny zielone. Z tego powodu rośnie zainteresowanie usługą wynajmu kontenerów. Obecnie można zamówić ich podstawienie przez Internet. Sprawdź, jakie to proste! Oto 5 kroków, które powinieneś spełnić, by zamówić pojemnik na odpady.

1. Załóż konto na platformie ecoexpress24.pl

Jeśli chcesz zamówić kontener na gruz lub inne odpady, na początek załóż konto na naszej platformie przez internet lub aplikację mobilną. Konto ułatwi złożenie zamówienia na kontener zarówno jednorazowo, jak i wielokrotnie.

2. Podaj swoją lokalizację

Wynajęcie kontenera na gruz jest możliwe, gdy poda się lokalizację, do której ma zostać dostarczony. Platforma obsługuje ponad kilkadziesiąt miejsc w całym kraju, oferując możliwość wypożyczenia pojemników na śmieci o różnych rozmiarach. Po podaniu miejsca, w którym zamieszkuje klient, aplikacja wskazuje, jakie kontenery są dostępne oraz jaki jest czas oczekiwania na ich podstawienie.

3. Określ, jakie śmieci chcesz wyrzucić

Zamawiając kontener na odpady, należy określić, jaki rodzaj śmieci zamierza się wyrzucić. Do wyboru ma się tanie kontenery na gruz czysty i worki big-bag, pojemniki na gruz zmieszany, odpady poremontowe, gabaryty itd. Dodatkowo na specjalne zamówienie podstawiamy zabezpieczone pojemniki na odpady niebezpieczne, na przykład na azbest, wełnę mineralną i papę.

4. Złóż zamówienie i dokonaj płatności

Po dokonaniu wyboru rodzaju kontenera i jego rozmiarów kolejnym krokiem jest płatność za usługę. Opłata jest pobierana przed podstawieniem pojemnika. Klient wykonuje przelew za pośrednictwem systemu płatności online, PayU. Jest to w pełni bezpieczny sposób regulowania opłat, który dodatkowo przyśpiesza księgowanie przelewu. Dzięki temu kontener jest dostarczany do klienta szybciej, a wysokość opłaty jest znana zamawiającemu zanim skorzysta z usługi.

5. Napełnij kontener i pozbądź się odpadów w 4 dni!

Kontener na śmieci jest wypożyczany na okres 4 dni. Zamawiający napełnia pojemnik samodzielnie wskazanym przez siebie rodzajem odpadów, a po upływie okresu najmu nasz pracownik odbiera kontener. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, okres wypożyczenia można przedłużyć o 4 dni za dodatkową opłatą. Kierowca ecoexpress24 może odebrać wypełniony kontener pod Twoją nieobecność, jeśli brama wjazdowa na posesję będzie otwarta. Dzięki temu usługa jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla zabieganych osób, które mają niewiele czasu na remont, prace rozbiórkowe itp.

Potrzebujesz kompleksowych usług wywozu odpadów na terenie Polski? Sprawdź naszą ofertę - wywozimy odpady na terenie Warszawy i wielu innych polskich miastach! 

Podobne wiadomości:

do góry