Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Zadbaj o środowisko na wiosnę - pozbądź się staroci z domu i posesji

Zadbaj o środowisko na wiosnę - pozbądź się staroci z domu i posesji

10 Maja 2019

Wiosna to odpowiedni czas, by wykonać w domu większy, planowany remont. Dłuższe, cieplejsze dni sprzyjają pracom wykończeniowym, gdyż przyśpieszają schniecie tynków, farb itp. Jeżeli planujesz wiosną odnowić mieszkanie lub dom i pozbyć się starych mebli lub sprzętów, pamiętaj o wypożyczeniu kontenera na odpady. Dzięki niemu zadbasz o środowisko i pozbędziesz się niepotrzebnych przedmiotów.

Wywóz śmieci poremontowych i gabarytów - zamów kontener

Wywóz śmieci po wiosennym remoncie bądź niepotrzebnych, starych mebli powinno się zlecać firmom, które oferują wynajem kontenerów. W ten sposób chroni się środowisko naturalne. Zabronione jest spalanie płyt meblowych i mebli tapicerowanych, podobnie jak ich wyrzucanie do lasu lub na nieużytkowane pola. Takie zachowanie jest przestępstwem, które jest karane mandatem o wysokości 500 złotych. W przypadku ponownego złamania prawa, nałożony mandat może być jeszcze wyższy.
 
Jeżeli zamówi się kontener na odpady poremontowe i stare meble, wywóz śmieci jest szybki, wygodny i zgodny z obowiązującymi przepisami. Co więcej, odbiór śmieci przez wyspecjalizowaną firmę to gwarancja dbałości o środowisko naturalne - ekologiczne trendy wśród polskiego społeczeństwa są coraz bardziej zauważalne, dlatego wynajem kontenera jest coraz popularniejszy zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach.

Gdzie i jak zamówić kontener na odpady?

Aby szybko i niedrogo zamówić kontener na odpady, warto skorzystać z naszej aplikacji. Dzięki niej można wynająć kontener o pojemności od 1 m3 do nawet 36 m3. Dodatkowo możliwe jest zamówienie worków big-bag na gruz, które przydają się w czasie niewielkich prac rozbiórkowych. Nasza aplikacja dostępna jest 24 na dobe - wystarczy założyć konto, zalogować się i złożyć zamówienie na wynajem kontenera. Śląsk, Mazowsze, Podkarpacie, Mazury i inne regiony są objęte działalnością firmy, dlatego w aplikacji wywóz śmieci zamówi się niemalże w każdej części kraju.
 
Po zalogowaniu wybiera się lokalizację, do której ma być dostarczony kontener na odpady i rodzaj odpadów, który zamierza się wyrzucić (gruz czysty, gruz zmieszany, odpady mix, gabaryty itp.). Jeżeli do kontenera mają trafić odpady niebezpieczne, ich wywóz ustala się indywidualnie po dokonaniu wyceny i omówieniu szczegółów usługi. W przypadku zwykłych śmieci, wybiera się odpowiednią wielkości pojemnika, a aplikacja wylicza, jaka jest cena wypożyczenia i czas oczekiwania na podstawienie kontenera. Płatność za usługę jest pobierana przez system PayU.

Podobne wiadomości:

do góry