Strona główna/O ecoexpress24/Aktualności/Wynajem kontenera jest tańszy niż myślisz - sprawdź

Wynajem kontenera jest tańszy niż myślisz - sprawdź

27 Marca 2019

Kontener na odpady jest niezbędny, by pozbyć się wielu problematycznych śmieci. Zabronione jest wyrzucanie do zwykłych pojemników gruzu, ziemi, kamieni, resztek ceramiki lub metalowych rur. Jeżeli planujesz remont, prace rozbiórkowe lub budowlane, sprawdź, ile kosztuje wynajęcie kontenera na śmieci. Cena usługi jest niższa niż myślisz!

Kontener na czysty gruz najtańszy

Najmniej płaci się za wynajęcie kontenera na czysty gruz. Cena pojemnika 2m3 zaczyna się już od 108 złotych. Można do niego wyrzucić gruz z niewielką domieszką glazury i kafli. Więcej zapłaci się za kontener na gruz zmieszany. Zamawiając tej samej wielkości wypożyczenie kontenera na śmieci, cena jest niemalże dwukrotnie wyższa niż w przypadku gruzu czystego. Podobne ceny obowiązują w przypadku pojemników na gabaryty i odpady mix. W przypadku wywozu papy, azbestu lub wełny mineralnej, koszt podstawienia kontenera jest ustalany indywidualnie.

Oferujemy naszym klientom możliwość wywiezienia odpadów takich jak papa lub azbest. Ze względu na to, że są to odpady sklasyfikowane jako niebezpieczne, nie możemy przyjmować ich w zwykłych kontenerach oraz wymieszanych z innymi odpadami. Każdy odbierany przez nas pojemnik z opadami niebezpiecznymi powinien być odpowiednio zabezpieczony i zafoliowany - wyjaśniamy.

Jeżeli klient zgłasza potrzebę wywiezienia papy lub azbestu, koszt takiej usługi przedstawiamy po przygotowaniu indywidualnej wyceny.
 

Odbiór czystego gruzu jest najtańszy, gdyż najmniej kosztowne jest utylizowanie odpadów segregowanych. Im bardziej zmieszane są śmieci, tym więcej płaci się za ich składowanie na wysypisku. Dla firm oferujących odbiór odpadów jest to ważny wyznacznik do ustalania kosztów wynajęcia kontenera.

Wynajem kontenerów na śmieci cena - jak ją sprawdzić?

Aby zamówić kontener w naszej aplikacji powinno się podać lokalizację, do której ma być dostarczony pojemnik oraz wybrać rodzaj odpadów, które chce się wyrzucić. Aplikacja wskaże, jakie kontenery są dostępne w okolicy, ile kosztują, a także, jaki jest czas oczekiwania na ich podstawienie. Po wybraniu odpowiedniego pojemnika, przechodzi się do płatności za usługę. Dokonuje się jej z góry przez system bezpiecznych płatności PayU, a opłata za kontener jest księgowana w czasie rzeczywistym. Dzięki temu kontener jest szybciej podstawiany pod wskazany adres, co umożliwia bezproblemowe wyrzucenie wszystkich śmieci poremontowych lub pobudowlanych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możliwe jest przedłużenie okresu najmu kontenera za dodatkową opłatą.

do góry